Baby shower Agnieszki Kaczorowskiej
fot. Instagram

Cudowne baby shower Agnieszki Kaczorowskiej: były słodkości i miejsce na plotki

Agnieszka Kaczorowska urządziła piękne przyjęcie baby shower na krótko przed narodzinami swojej drugiej córki, Gabrysi. Uroczystość odbyła się w ogrodzie, a przyszła mama promieniała.
Magdalena Drab
Baby shower Agnieszki Kaczorowskiej
fot. Instagram
Agnieszka Kaczorowska świętowała rychłe narodziny drugiej córeczki. Na baby shower wśród zieleni i balonów nie zabrakło jej najbliższej rodziny i koleżanek. Wyszło przepięknie!

Baby shower w stylu boho: Agnieszka Kaczorowska czeka na poród

Tancerka zdecydowała się na baby shower w ogrodzie, w którym ustawiono stoliki z przekąskami, dekoracje i rozłożono poduszki. Zachwycona przyszła mama przechadzała się pośród balonów, by relacjonować imprezę na Instagramie. Agnieszce Kaczorowskiej podczas baby shower towarzyszyli mąż, mama, córka Emilka i kilka bliskich koleżanek.

„A wszystko w oczekiwaniu i radości na przyjście na świat naszej Malutkiej Księżniczki” – tak gwiazda podpisała jedno ze zdjęć. Wcześniej pokazała suto zastawione stoły, specjalne miejsce na plotki dla swoich znajomych oraz bajeczne ozdoby z kolorowych wstążek i kwiatów. Agnieszka Kaczorowska konsekwentnie promuje swój wizerunek zadbanej mamy, nawet jeśli nie wszystkim spodobał się jej atak na kobiety, które wcale nie chcą być idealne.

„Jestem najszczęśliwsza pod słońcem!” – dodała jeszcze pod fotografią, na której leży na kocu w kwiecistej sukience. I trudno nie wierzyć jej słowom! Agnieszce Kaczorowskiej życzymy równie szczęśliwego rozwiązania.

baby hower Agnieszki Kaczorowskiej

Zobacz też:
Redakcja poleca: Lampion z dyni: jak go zrobić krok po kroku? [WIDEO]
Lampion z dyni to jedna z tradycji na Halloween. Gotowy lampion może zdobić dom przez całą jesień, a nie tylko w święto duchów. Podpowiadamy, jak go zrobić w kilku prostych krokach (i co zrobić, żeby przetrwał dłużej!). Jego wykonanie naprawdę nie jest trudne!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy