Kąpiel nago z dzieckiem
fot. Instagram/staceysolomon

"Kąpiel z dzieckiem? To nie jest normalne" – młoda mama w ogniu krytyki

To zdjęcie wstrząsnęło internautami. Niektórzy otwarcie mówią, że wspólna kąpiel z dzieckiem może prowadzić do zaburzeń w przyszłości... Zgadzacie się?
Hanna Szczesiak
Kąpiel nago z dzieckiem
fot. Instagram/staceysolomon
Brytyjska gwiazda telewizji, Stacey Solomon, opublikowała na Instagramie zdjęcie z kąpieli ze swoimi synami. Choć od publikacji minęło kilka miesięcy, zdjęcie wciąż wzbudza kontrowersje. Fani prezenterki są podzieleni – dla jednych kąpiel z dzieckiem jest zupełnie normalna, dla drugich to przekroczenie pewnych granic.

Kąpiel z dzieckiem jest niewłaściwa?

Kilka dni temu Stacey wystąpiła w brytyjskim programie Loose Woman i odpowiedziała na negatywne komentarze, które pojawiły się pod opublikowanym w marcu zdjęciem. Internauci zarzucali Stacey demoralizowanie dzieci. Pojawiły się głosy, że synowie Stacey mogą w przyszłości zostać kryminalistami i gwałcicielami – wszystko przez to, że naruszyła ich granice prywatności i pozwalała im kąpać się razem z nią w wannie. Niektórzy podkreślają, że kontrowersyjna nie jest kąpiel z dzieckiem i nagość, ale wiek dzieci. Synowie Stacey, Zachary i Leighton, mają... 9 i 5 lat.

Zobaczcie zdjęcie Stacey:
 
Redakcja poleca: Nagość przy dziecku – norma czy przekroczenie granic?
Nagość przy dziecku wciąż budzi kontrowersje. „W polskim społeczeństwie panuje raczej zasada, że rodzice nie pokazują się nago przy małych dzieciach, ale nie jest to sztywna reguła” – mówi psycholog i seksuolog kliniczny dr Agnieszka Izdebska.

Wspólna kąpiel to sposób budowania więzi

"To jak wspólne zjedzenie kolacji i pójście do łóżka, żeby poczytać bajki. Wspólna kąpiel to nasz sposób komunikowania i budowania więzi, to ważna część naszej codzienności" – powiedziała w programie Stacey. Dodała, że to nie ona ma problemy, tylko ten, kto uważa, że kąpiel rodzica z dzieckiem jest niewłaściwa.

Co myślicie o zdjęciu opublikowanym przez Stacey i wspólnych kąpielach rodziców z dziećmi? Piszcie w komentarzach!

Zobacz także: „Kiedy mam zacząć ukrywać przed synem swoją nagość?” – posłuchajcie tych mam!

Źródło: Instagram, popsugar.com
Oceń artykuł

Ocena 4 na 5 głosy

Zobacz także

Popularne tematy