Piłka K's Kids
fot. materiały prasowe

94% mam poleca mówiącą piłkę K's Kids. Sprawdź dlaczego!

Interaktywna, edukacyjna, kolorowa i „rośnie wraz z dzieckiem”. Co to takiego? Mówiąca piłka 2 w 1 K's Kids, którą pokochały mamy i ich dzieci. Sprawdź dlaczego.
Piłka K's Kids
fot. materiały prasowe
Zastanawiałaś się kiedyś, jakie cechy powinna mieć idealna zabawka? Na pewno powinna podobać się dziecku i sprawiać mu mnóstwo radości. Jednak my, rodzice, też mamy pewne oczekiwania wobec takiej zabawki – chcielibyśmy, aby była solidnie i ładnie wykonana, bezpieczna dla dziecka i oczywiście uczyła malucha nowych rzeczy. Czy oczekiwania dzieci i dorosłych da się połączyć? Sprawdziły to nasze użytkowniczki, które w poszukiwaniu idealnej zabawki, wraz ze swoimi pociechami przetestowały interaktywną piłkę K's Kids.

Zabawka, która rośnie razem z dzieckiem

Mówiąca piłka K's Kids, którą nasze mamy dostały do przetestowania, to interaktywna zabawka, dzięki której brzdąc może w przyjemny sposób nauczyć się alfabetu i cyfr od 1 do 10. Różnokolorowa, wykonana z miękkiego, przyjemnego w dotyku materiału wspaniale nadaje się do zabaw sportowych rozwijających małą i dużą motorykę, doskonale sprawdzi się także jako przytulanka. Nic więc dziwnego, że przypadła do gustu zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom. 92% testerek deklaruje, że ich pociechy bardzo chętnie bawiły się piłką K's Kids. Co najbardziej spodobało się brzdącom? Przede wszystkim to, że zabawka wydaje różne dźwięki – zachwyciło to aż ¾ małych testerów, pozostałym spodobała się bogata kolorystyka zabawki. A co o piłce sądzą rodzice? Prawie połowa testerów za dużą zaletę zabawki uważa to, że rośnie ona wraz z dzieckiem – z zaangażowaniem może się nią bawić zarówno półroczne niemowlę, jak i trzylatek. Rodzice docenili także aspekt edukacyjny piłki, jej solidne i estetyczne wykonanie, a także interaktywność. Nic więc dziwnego, że wszyscy rodzice bawili się nią razem ze swoimi pociechami.

Bardziej kreatywna zabawa

Aż 90% rodziców przyznaje, że mówiąca piłka K’s Kids zachęciła ich do bardziej kreatywnej zabawy z dzieckiem, m.in. dlatego 94% testerów poleciłoby tę zabawkę innym rodzicom i ich dzieciom. Jakie są pozostałe powody? Oddajmy głos rodzicom:
  • Polecam piłkę innym rodzicom i dzieciom! Zachęci do nauki nawet największego leniuszka. Jest duża, kolorowa i miękka - dziecko łatwo ją chwyta i nie ma możliwości, żeby zrobiło sobie nią krzywdę. Lektor czyta głośno i wyraźnie, głośnik jest tak schowany, żeby dziecko samo go nie wyjęło, ale żeby zmiana trybu zabawy nie stanowiła problemu dla rodziców. Przy literkach umieszczone są obrazki, które dziecko w większości zna, co zachęca je do odnajdywania zarówno tych znanych jak i nie znanych ilustracji. Piłką może bawić się zarówno kilkumiesięczny maluch jak i kilkuletnie dziecko. Różnorodność zabawki sprawia, że piłka szybko się nie nudzi, a naukę można podzielić na wiele etapów dostosowanych do wieku dziecka. Moja córka jest zachwycona!
  • Chętnie polecę zabawkę innym rodzicom, nie muszę kupować kilku różnych zabawek bowiem w tej jednej mam ich kilka. Rozwija wiele różnych sfer rozwoju naszych pociech. Idealna do zabawy, jak i nauki.
  • Piłeczka bardzo przypadła nam do gustu. Jest to wspaniała zabawka zarówno dla mniejszych jak i dla większych dzieci. Mój półtoraroczny synek upodobał ją sobie do rzucania. Zainteresowało go to, że przy rzucaniu piłka wydaje dźwięki. Nawet nieraz powtarza liczby za piłką.
  • Tą piłkę polecam każdemu rodzicowi, który dba o rozwój nie tylko motoryczny, ale i intelektualny swojej pociechy. Piłka jest rewelacyjna, bezpieczna, łatwa w utrzymaniu czystości i to, co mnie w niej urzekło, to fakt to, że zachęca dziecko do nauki przez zabawę.
Oceń artykuł

Ocena 4 na 6 głosy

Zobacz także

Popularne tematy