GRY
 
 

Dni „Drzwi Otwartych” w projekcie Halo! ATOPIA

Fundacja Alabaster w ramach projektu Halo! ATOPIA otwiera swoje drzwi dla osób z AZS i ich bliskich. W każdą środę, począwszy od 22 sierpnia do grudnia 2012, w biurze projektu będzie działał punkt konsultacyjny, czynny jeden dzień w tygodniu.

Halo Atopia, atopowe zapalenie skóry
W każdą środę w okresie sierpień–grudzień 2012 r. organizatorzy projektu „Halo! ATOPIA – Lepsze życie z Atopowym Zapaleniem Skóry” zapraszają wszystkich chorych na AZS, ich bliskich i opiekunów na Dni „Drzwi Otwartych” do siedziby projektu: ul. Chocimska 12 lok. 4.

Porozmawiajmy o AZS, alergii i atopii


W przestronnej sali, przy kawie, herbacie i ciasteczkach będzie można się poznać, otwarcie porozmawiać o AZS, wymienić się doświadczeniami oraz informacjami o chorobie czy leczeniu. Dla dzieci przygotowano ciekawe zabawy manualne, a od połowy września w spotkaniach będą brali udział specjaliści, lekarze związani z AZS.

Gospodarzami Dni „Drzwi Otwartych” będą wolontariusze Fundacji Alabaster - dorosłe osoby z AZS lub rodzice chorych dzieci.

Zapraszamy wszystkich, którzy doświadczają AZS na własnej skórze lub na skórze swoich najbliższych.

Najbliższe Dni „Drzwi Otwartych”: środa, 22 sierpnia 2012, godz. 16.00-21.00

Na Dni „Drzwi Otwartych” można zapisać się poprzez e-mail, telefonicznie lub po prostu przyjść.
Adres: ul. Chocimska 12 lok. 4, 00-791 Warszawa
Email: info@haloatopia.pl
Telefon: 603-044-315 (Kasia), 503-708-979 (Ewa)

Zapraszamy!

Redakcja poleca: Jak leczyć AZS i łagodzić swędzenie skóry? – Film
Atopowa skóra jest wysuszona, pękająca i uporczywie swędzi. Jak odbudować prawidłowy naskórek i łagodzić świąd? Na pytania odpowiada dermatolog, dr n. med. Marta Hasse-Cieślińska. Obejrzyj film!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj