Co jedzą ludzie na całym świecie podczas Świąt?
fot. YouTube/WatchCut Video

Dzieci próbują świątecznych potraw z całego świata. Ich reakcje są bezcenne!

"Te oczy na mnie patrzą!" – powiedział kilkuletni maluch na widok krewetki na swoim talerzu. Zobacz reakcje pozostałych dzieci, są naprawdę urocze!
Hanna Szczesiak
Co jedzą ludzie na całym świecie podczas Świąt?
fot. YouTube/WatchCut Video

Czerwony barszcz z uszkami, smażony karp, kapusta lub bigos, do tego śledzik i sernik – te potrawy kojarzą nam się ze świętami Bożego Narodzenia. Co jedzą Japończycy, a co Nowozelandczycy?​

Świąteczne potrawy z całego świata

Ten film ma już ponad pół miliona wyświetleń – nic dziwnego, reakcje amerykańskich maluchów, które próbują świątecznych potraw z całego świata, są przezabawne! Niestety, wśród świątecznych potraw nie znalazły się żadne polskie przysmaki, ale i tak warto zobaczyć, co znajduje się na świątecznych stołach w innych krajach. Wiedzieliście, że Japończycy podczas Świąt jedzą... kurczaki z KFC?
 
Redakcja poleca: Musisz je zobaczyć - najciekawsze prezenty świąteczne dla przedszkolaka - VIDEO
Szukasz prezentu dla dziecka? Sprawdź nasze propozycje prezentów świątecznych dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Jakie potrawy zagoszczą na waszych stołach?

"Jak myślisz, dlaczego ludzie w Nowej Zelandii grillują swoje świąteczne potrawy?" – zapytał prowadzący kilkuletniego chłopca. "Aby uczcić narodziny Jezusa!" – odpowiedział maluch. A wy, w jaki sposób świętujecie narodziny Jezusa? Co znajdzie się na waszych stołach? Może po zobaczeniu tego filmu dodacie do dwunastu świątecznych potraw krewetki albo ryż z mleczkiem kokosowym? ;)

Czytaj także: Amerykańskie dzieci próbują polskiego śniadania. Zobacz ich reakcję!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy