„Dziecko już zakopane”. Kobieta dostała PRZERAŻAJĄCEGO SMSa!
fot. Adobe Stock

„Dziecko już zakopane”. Kobieta dostała PRZERAŻAJĄCEGO SMSa!

Mieszkanka Koła w województwie wielkopolskim otrzymała przerażającą, anonimową wiadomość, która postawiła na nogi policjantów w całym regionie. Okazała się być inspiracją z popularnej aplikacji TikTok.
Aleksandra Zaborowska
„Dziecko już zakopane”. Kobieta dostała PRZERAŻAJĄCEGO SMSa!
fot. Adobe Stock
„Dziecko już zakopane, od dzisiaj się nie znamy” – tak brzmiała wiadomość, którą otrzymała kobieta mieszkająca w Kole. Natychmiast zgłosiła ją na policję.

Szokująca wiadomość od anonima

„Z uwagi na powagę zapisanych treści, policjanci podjęli próbę ustalenia nadawcy wiadomości. Wiązało się to z zaangażowaniem w działania wielu mundurowych z różnych jednostek policji. Po kilkugodzinnej współpracy, udało się namierzyć nadawcę informacji”- poinformowała sier. sztab. Weronika Czyżewska, oficer prasowy policji w Kole.

Policjanci w ciągu kilku godzin namierzyli adresata wiadomości: okazała się nią być 15-letnia mieszanka jednej z podpoznańskich miejscowości. Dziewczyna wysłała straszną wiadomość do losowej osoby… dla żartu!

 „Nierozważny pomysł zaczerpnęła z aplikacji TikTok. Powiedziała, że od jakiegoś czasu zagraniczni tiktokerzy prześcigają się w filmikach, w których pokazują wysyłane do przypadkowo wybranych osób wiadomości o różnej treści i ekscytują się ich reakcjami. 15-latka postanowiła skorzystać z tego pomysłu, nie zdawała sobie jednak sprawy, że jej czyn może wiązać się z tak poważnymi konsekwencjami” – powiedziała Czyżewska.

Sprawą zajmie się teraz sąd rodzinny i nieletnich. Jakie konsekwencje grożą nierozważnej nastolatce?

Źródło: Polsat News

Zobacz też:
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy