„Dziecko już zakopane”. Kobieta dostała PRZERAŻAJĄCEGO SMSa!
fot. Adobe Stock

„Dziecko już zakopane”. Kobieta dostała PRZERAŻAJĄCEGO SMSa!

Mieszkanka Koła w województwie wielkopolskim otrzymała przerażającą, anonimową wiadomość, która postawiła na nogi policjantów w całym regionie. Okazała się być inspiracją z popularnej aplikacji TikTok.
Aleksandra Zaborowska
„Dziecko już zakopane”. Kobieta dostała PRZERAŻAJĄCEGO SMSa!
fot. Adobe Stock
„Dziecko już zakopane, od dzisiaj się nie znamy” – tak brzmiała wiadomość, którą otrzymała kobieta mieszkająca w Kole. Natychmiast zgłosiła ją na policję.

Szokująca wiadomość od anonima

„Z uwagi na powagę zapisanych treści, policjanci podjęli próbę ustalenia nadawcy wiadomości. Wiązało się to z zaangażowaniem w działania wielu mundurowych z różnych jednostek policji. Po kilkugodzinnej współpracy, udało się namierzyć nadawcę informacji”- poinformowała sier. sztab. Weronika Czyżewska, oficer prasowy policji w Kole.

Policjanci w ciągu kilku godzin namierzyli adresata wiadomości: okazała się nią być 15-letnia mieszanka jednej z podpoznańskich miejscowości. Dziewczyna wysłała straszną wiadomość do losowej osoby… dla żartu!

 „Nierozważny pomysł zaczerpnęła z aplikacji TikTok. Powiedziała, że od jakiegoś czasu zagraniczni tiktokerzy prześcigają się w filmikach, w których pokazują wysyłane do przypadkowo wybranych osób wiadomości o różnej treści i ekscytują się ich reakcjami. 15-latka postanowiła skorzystać z tego pomysłu, nie zdawała sobie jednak sprawy, że jej czyn może wiązać się z tak poważnymi konsekwencjami” – powiedziała Czyżewska.

Sprawą zajmie się teraz sąd rodzinny i nieletnich. Jakie konsekwencje grożą nierozważnej nastolatce?

Źródło: Polsat News

Zobacz też:
Redakcja poleca: Joga w ciąży – asany dozwolone i zakazane [WIDEO]
Joga w ciąży to dobry pomysł pod warunkiem, że zajęcia prowadzi doświadczony instruktor, który potrafi dopasować praktykę jogi do potrzeb i możliwości ciężarnych. Dzięki jodze w ciąży można łagodzić ciążowe dolegliwości, zapobiegać im oraz z większą łatwością przetrwać poród. Jednak czy jogę w ciąży można praktykować już w pierwszym trymestrze? Sprawdź, jakie asany są dozwolone, a jakie zakazane oraz dowiedz się więcej o jodze w ciąży.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy