Dzień Przyjaciół Rybki MiniMini
fot. mat. prasowe

Dzień przyjaciół Rybki MiniMini w warszawskim zoo. Poznaj nowych bohaterów stacji!

W niedzielę, 16 września w warszawskim ogrodzie zoologicznym odbędzie się Dzień Przyjaciół Rybki MiniMini, podczas którego dzieci będą mogły poznać Delfina Finka i Ośmiornicę Lolę. Impreza organizowana przez stację MiniMini+ rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa do 16:00. Na uczestników czekać będą niezwykłe atrakcje, mnóstwo zabawy i dużo interesujących ciekawostek na temat podwodnego świata.
Dzień Przyjaciół Rybki MiniMini
fot. mat. prasowe
Podczas pikniku dzieci wraz z Rybką MiniMini poznają znaczenie prawdziwej przyjaźni, dowiedzą się jak powinien zachować się przyjaciel w trudnej sytuacji, a także zobaczą, że razem można więcej. Najmłodsi widzowie spotkają się
z nowymi przyjaciółmi Rybki MiniMini, Delfinem i Ośmiornicą
, którzy chętnie zrobią sobie z dziećmi zdjęcia i wymienią uściski.
 
Tego dnia maluchy zobaczą premierowe przedstawienie Teatru Lalka pt. „Na ratunek rafie koralowej” inspirowane opowiadaniem o przygodach Rybki MiniMini i jej nowych przyjaciołach. Spektakl pokazuje na czym polega prawdziwa przyjaźń oraz uczy dbania o środowisko naturalne. Aktorzy poprowadzą również animacje i zabawy integrujące oraz razem z dziećmi zbudują podwodny pałac
z klocków
. Tego dnia specjalnie do warszawskiego ZOO przyjedzie ośmiornica. Przez cały dzień jej opiekunowie będą opowiadać o zwyczajach podwodnych zwierząt, a szczególnie ośmiornic i delfinów.

Dzień Przyjaciół Rybki MiniMini to także liczne zabawy i atrakcje. Z myślą
o najmłodszych przygotowano pokazy dmuchanych baniek, malowanie buziek, występy klaunów, pompowane zjeżdżalnie i miniKino, w którym wyświetlane będą programy edukacyjne znane z anteny MiniMini+. W dostępnej dla gości fotobudce będzie można wykonać pamiątkowe zdjęcia z przyjaciółmi.
 
Podczas imprezy odbędą się liczne konkursy, w których dzieci wykażą się zdobytą tego dnia wiedzą. Najmłodsi goście, którzy zmierzą się z zadaniami, będą gromadzić specjalne naklejki, za pomocą których na koniec dnia ozdobią postument Rybki MiniMini.
 
W trakcie pikniku rozdawane będą książeczki przygotowane specjalnie na Dzień Przyjaciół Rybki MiniMini. Maluchy znajdą w nich opowiadanie Ewy Martynkien oraz wiele ciekawostek na temat zwierząt zamieszkujących morza i oceany.
 
Po raz kolejny kanał telewizyjny platformy nc+ udowadnia, że oprócz świetnych propozycji programowych dla najmłodszych, wspiera również ich rozwój oraz edukację, zapewniając rozrywkę poza ekranem telewizora.
 
ZOO Warszawa
ul. Ratuszowa 1/3
niedziela, 16 września, godz. 10:00


 
Wszystkie atrakcje w ramach Dnia Przyjaciół Rybki MiniMini są bezpłatne. Aby wziąć udział w imprezie, należy zakupić bilety do ZOO.
 
Redakcja poleca: Dobra bajka, czyli jaka? Sprawdź, co warto włączać maluchowi!
Co to znaczy „dobra bajka”? Ile i jakie bajki warto polecać rodzicom małych dzieci? Zobaczcie, co na ten temat mówią ekspertki MiniMini+, dr Aleksandra Piotrowska, psycholog, i Katarzyna Dołhun, metodyk.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy