GRY
 
 

„Dzwoneczek” i „Dzwoneczek i zaginiony skarb”

W świecie wróżek wszystko się zdarzyć może… Aby się o tym przekonać, wystarczy sięgnąć po książkę z edycji specjalnej serii „Czytaj i słuchaj”.

RAB-2_z_plyta.jpg
Publikacja zawierająca dwa magiczne tytuły: „Dzwoneczek” oraz „Dzwoneczek i zaginiony skarb” ukazała się nakładem wydawnictwa AMEET.

Pierwsza z historii to niesamowita podróż do Przystani Elfów, magicznej krainy zamieszkałej przez wróżki. Każda z wróżek obdarzona jest niezwykłym talentem, z którego jest dumna. Każda, oprócz Dzwoneczka (wróżki cynki), który uważa, że skoro nie może latać na Stały Ląd, to jej talent jest mniej wyjątkowy. Czy Dzwoneczek zrozumie, że bycie cynką może również być powodem do dumy?  

Druga historia to opowieść o tym, jak wróżki wprowadzają jesień na Stały Ląd. Na Dzwoneczka spada zaszczytny obowiązek: ma przygotować berło z księżycowego kamienia. Niestety przez nieostrożność wróżki kamień rozpada się na maleńkie kawałeczki. Aby kamień odzyskał dawny kształt, Dzwoneczek musi odnaleźć magiczne lustro spełniające życzenia. Wyrusza więc w niebezpieczną podróż, podczas której odkrywa, jak wielkim skarbem jest przyjaźń.

Na dołączonej do książki płycie CD znajdują się słuchowiska zawierające fragmenty oryginalnego dubbingu z filmów w mistrzowskim wykonaniu polskich aktorów. Głosów bohaterom użyczyli m.in.: Natalia Rybicka, Katarzyna Żak, Anna Seniuk, Katarzyna Glinka i Anna Dereszowska.

Edycja specjalna serii „Czytaj i słuchaj” zawiera tytuły wybrane spośród najpiękniejszych opowieści filmowych Disneya. Dzięki nim najmłodsi wkroczą do zaczarowanego świata pełnego magii i przeżyją niesamowite przygody w towarzystwie swoich ulubionych bohaterów. Każdą z historii w sposób szczególny wyróżnia ponadczasowość i uniwersalizm przekazywanych wartości. Opowieści pomagają rozwijać wrażliwość dziecka, uczą współczucia oraz wyrażania emocji. Kiedy dodamy do tego szczyptę magii i porcję dobrego humoru – dobra zabawa gwarantowana, nie tylko dla najmłodszych…

Redakcja poleca: 10 przyczyn złego zachowania [WIDEO]
Wbrew pozorom coś, co dla ciebie jest błahostką, może wpływać na dziecko i jego zachowanie.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj