GRY
 
 

Emulinka - olejowa emulsja do kąpieli - NOWOŚĆ

Emulinka Skarbu Matki to olejowa emulsja do kąpieli dla noworodków, niemowląt i dzieci. Chroni, nawilża, natłuszcza i odbudowuje film hydrolipidowy niedojrzałej skóry dziecka.

Emulinka, Skarb Matki, emulsja olejowa, emulsja do kąpieli
fot. materiały prasowe
Delikatna i wrażliwa skóra dziecka wymaga szczególniej pielęgnacji. Twarda woda dodatkowo może wysuszać i podrażniać skórę noworodka, która jest u niego znacznie cieńsza niż u dorosłego. Najlepsze dla takiego jeszcze niedojrzałego w pełni naskórka będą kosmetyki o podwójnym działaniu: nawilżającym i natłuszczającym, czyli emolienty.

Emulinka Skarbu Matki to olejowa emulsja do kąpieli dla noworodków, niemowląt i dzieci. Powinna być podstawowym produktem higienicznym w kosmetyczce każdego malucha od pierwszych dni życia dziecka. Chroni i odbudowuje film hydrolipidowy niedojrzałej skóry i czyni ją bardziej odporną na czynniki zewnętrzne. Skutecznie nawilża, natłuszcza i łagodzi podrażnienia.

Regularne stosowanie Emulinki do kąpieli wspomaga leczenie problemów skórnych związanych z jej suchością i świądem, np. atopowego zapalenia skóry (AZS), wyprysku skórnego czy też łuszczycy.Emulinka polecana jest do stosowania w trakcie codziennych kąpieli. Do wanienki napełnionej wodą należy wlać ok. 5-10 ml (w opakowaniu jest dołączona wygodna miarka) i równomiernie rozprowadzić. Kąpiel powinna trwać nie dłużej niż 10 minut, a temperatura wody nie powinna przekraczać 36 stopni, gdyż w wyższej temperaturze słabną właściwości natłuszczające preparatu. Gdy nie ma możliwości przygotowania kąpieli, Emulinkę można zastosować bezpośrednio na zwilżona skórę. Wtedy preparat nie wymaga spłukiwania wodą.

Czy masz chłopca, czy dziewczynkę, polecamy Emulinkę!

Emulsja olejowa do kąpieli Emulinka:
  • delikatnie myje
  • nawilża i natłuszcza
  • tworzy warstwę ochronną
  • łagodzi podrażnienia skóry
  • polecana przy atopowym zapaleniu skóry i łuszczycy
  • nie zawiera alergenów i konserwantów

Cena: 19,90 PLN
Pojemność: 50 ml
Dostępna w aptekach i sklepach z artykułami dziecięcymi.  
Redakcja poleca: Jak kąpać niemowlę - film
Jak często kąpać niemowlę, jaką temperaturę powinna mieć woda do kąpieli i w jaki sposób myć buzię dziecka?
Doładuj
Przeładuj