Enrique Iglesias i Anna Kournikova
fot. screen/instagram

Enrique Iglesias i Anna Kournikova zostali rodzicami. Pochwalili się zdjęciami z porodówki!

Od kilku dni mówiło się o tym, że para powitała na świecie kolejne dziecko. Tenisistka i piosenkarz potwierdzili tę radosną nowinę, wrzucając do sieci przepiękne zdjęcia.
Dominika Bielas
Enrique Iglesias i Anna Kournikova
fot. screen/instagram
Informacja o tym, że rodzina Enrique Iglesiasa się powiększyła, pojawiła się kilka dni temu w mediach. Nowinę miał przekazać brat piosenkarza, który pochwalił się, że niedawno został wujkiem. Spekulacje w końcu potwierdził zarówno piosenkarz, jak i tenisistka, którzy zamieścili na Instagramie zdjęcia z porodówki.

Piękna pamiątka

Enrique zamieścił fotografię, jak trzyma dziecko w ramionach dosłownie kilka minut po jego narodzinach. Z podpisu pod zdjęciem wynika, że malec przyszedł na świat 30 stycznia. Piosenkarz nie zdradził jednak ani imienia, ani płci dziecka. Na czapeczce noworodka widać jednak dużą różową kokardę, więc para doczekała się dziewczynki.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Enrique Iglesias (@enriqueiglesias)


Anna Kurnikova zamieściła natomiast dwa zdjęcia z kangurowania chwilkę po porodzie. Na fotografiach widać olbrzymią radość i miłość.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Kournikova Iglesias (@annakournikova)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Kournikova Iglesias (@annakournikova)


Fotografie te są dużym zaskoczeniem. Para strzeże swojej prywatności jak tylko może. Informacja o drugiej ciąży pojawiły się dość niedawno, gdy media obiegły zdjęcia paparazzich, na których widać zaokrąglony brzuszek sportsmenki. Enrique Iglesias i Anna Kournikova są parą od 2001 roki. Poznali się na planie teledysku „Escape". Piosenkarz i tenisistka znani są z tego, że utrzymują życie prywatne w ścisłej tajemnicy przed mediami, unikają także oficjalnych publicznych wyjść. Są rodzicami bliźniąt, które przyszły na świat w 2017 roku. Dopiero w zeszłym roku para zdecydowała się pokazać Lucy i Nicolasa na Instagramie. W ubiegłym roku media donosiły również o sekretnym ślubie celebrytów, ale para do dziś nie potwierdziła tych informacji. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Kournikova Iglesias (@annakournikova)

 Zobacz także:
Redakcja poleca: Z Martą Król o formie po ciąży - film
Przeraża cię perspektywa zrzucania kilogramów po ciąży? Nie martw się, może powrót do formy po ciąży będzie łatwiejszy niż myślisz. Zobacz wypowiedź Marty Król, mamy dwójki dzieci.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Popularne tematy