fot. AdrienneHedger.com

Gdy ma się dwoje dzieci, karmienie piersią wygląda właśnie tak?

Karmienie piersią może się bardzo różnić, w zależności od tego, ile masz w domu dzieci ;-) Zobacz zabawne zdjęcie!
Ewa Podleśna-Ślusarczyk
fot. AdrienneHedger.com
Choć wiele mam narzeka bardzo na uciążliwości związane z karmieniem, nie powinny. Gdy ma się jedno dziecko, naprawdę pół godziny leżenia na łóżku z bobasem, nie jest aż tak bardzo nużące. (no chyba że jest to 4 rano). Można posłuchać muzyki, obejrzeć program w telewizji, poczytać, słowem... odpocząć, a dziecko jest szczęśliwe, najedzone i dopilnowane.  

Gdy jednak musimy zająć się dwójką dzieci, z czego jedno z nich karmimy piersią, a drugie to rozbrykany 2 lub 3-latek, wtedy zaczyna się prawdziwy problem. Leżenie i wypoczywanie, słuchanie muzyki w czasie karmienia? Nic z tych rzeczy!Drugie dziecko ma zawsze gorzej. Nie ma dla niego po prostu czasu. Gdy je karmimy, zazwyczaj wykonujemy tysiąc innych rzeczy, jak: ratujemy cenne przedmioty, które dostały się w ręce dziecka, gotujemy, pomagamy ubierać się, uczymy dzieci literek, i milion innych rzeczy, a każda z nich bardziej nieprawdopodobna od drugiej. 

Takie są uroki macierzyństwa i trzeba się pogodzić z tym, że mając dwoje dzieci, trzeba nauczyć się bardzo umiejętnego gospodarowania czasem :-)

A Ty jak sobie radzisz z dwójką maluchów? Pisz w komentarzach!

Zobacz także: Jak zmienia się Wasze życie po narodzinach dzieci? Zobacz zabawne zdjęcia!
 
Redakcja poleca: Jak karmić dziecko piersią cz. 2
W tej części filmu poznasz wygodne pozycje przy karmieniu piersią.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy