GRY
 
 

Grzegorz Turnau chce dokopać biedzie na EURO

Grzegorz Turnau, Jerzy Stuhr, Dorota Zawadzka i wielu innych przedstawicieli świata kultury i nauki już podpisało EUROAPEL SZLACHETNEJ PACZKI.

szlachetna paczka, Grzegorz Turnau
fot. materiały prasowe
Fragment apelu:
„Możemy sami pójść w ślady najlepszych i rozegrać własne zawody – w naszych lokalnych wspólnotach!”

Jest teraz ku temu wspaniała okazja – dziś, kiedy inni kopią piłki na EURO – Ty możesz osobiście dokopać biedzie w SZLACHETNEJ PACZCE! Możemy godnie reprezentować naszą okolicę – miejscowość, dzielnicę, osiedle - jako liderzy SZLACHETNEJ PACZKI! Dziś możesz zostać Trenerem, formować i zarządzać własną drużyną bohaterów – wolontariuszy SUPER W. To razem z nimi będziesz szukać najbardziej potrzebujących rodzin. Będziecie projektować najlepiej dopasowaną do ich sytuacji pomoc. Będzie to heroiczna codzienna praca – ale dzięki SZLACHETNEJ PACZCE rodziny potrzebujące rozegrają mecz. W tym meczu mogą zwyciężyć. Dzięki Tobie!

Nasza wizja EURO to nie bierne oczekiwanie na zwycięstwo - to jego aktywne współtworzenie!”


Pełna treść apelu dostępna na stronie www.europrawda.pl

Coraz więcej znanych osób dołącza się do apelu. Wspierają tym samym  poszukiwania LIDERÓW SZLACHETNEJ PACZKI – osób, które w tym roku w swoich miejscowościach lub dzielnicach dużych podejmą się organizacji akcji. Zadaniem lidera będzie zrekrutowanie grupy wolontariuszy, odszukanie w swojej okolicy najbardziej potrzebujących rodzin i zorganizowanie dla nich mądrej pomocy. Kandydaci na liderów mogą zgłaszać się do 29 czerwca na stronie www.superw.pl.

O podjęcie funkcji lidera apeluje również Profesor Jerzy Buzek w specjalnym APELU prosto z Brukseli.

Poszukiwania liderów to najważniejszy moment SZLACHETNEJ PACZKI – od tego, ilu LIDERÓW uda się zrekrutować, zależy do ilu rodzin uda się dotrzeć z pomocą. Tylko w 2011 roku SZLACHETNA PACZKA trafiła do 11884 rodzin i przekazała pomoc wartą 18 milionów złotych. Kapitał społeczny projektu przekroczył 114 mln PLN!
Redakcja poleca: Co się dzieje w 40. tygodniu ciąży? [WIDEO]
Masz ochotę krzyczeć jak Rachel w serialu "Przyjaciele": Wyciągnijcie je ze mnie! Czy jesteś zupełnie spokojna i raczej wolałabyś odsunąć poród w czasie? Najważniejsze jest teraz dziecko. Maluch jest wielkości dużej dyni i już właściwie szykuje się, by Cię poznać! A czy Ty wiesz jak rozpoznać początek akcji porodowej?

Ocena (2 oceny)

6.0
Doładuj
Przeładuj