Goryl zauroczony niemowlakiem
fot. screen/youtube

Zafascynowany goryl wpatruje się przez szybę w niemowlę. Zrobił coś niesamowitego! (HIT YouTube’a)

Nagranie, na którym widać fascynację goryla z bostońskiego zoo małym dzieckiem, podbija internet. Choć maluch przespał całą wizytę, jego mama zapewnia, że z pewnością nie było to ich ostatnie spotkanie.
Joanna  Biegaj
Goryl zauroczony niemowlakiem
fot. screen/youtube
Młoda mama odwiedziła ogród zoologiczny wraz ze swoim mężem i kilkumiesięcznym dzieckiem. Gdy kobieta przysunęła niemowlę do szyby, wzbudziło ono ogromne zainteresowanie goryla. Zwierzę próbowało nawet pogłaskać maluszka przez szybę. Urocze nagranie jest hitem YouTube’a.

Hit YouTube’a: goryl zafascynowany niemowlakiem

Amerykanka Emmily Austin wraz z mężem i 5-miesięcznym synkiem o imieniu Canyon odwiedziła zoo w Bostonie. Wycieczka pewnie wyglądałaby całkiem zwyczajnie, gdyby nie fakt, że niemowlę wzbudziło ogromne zafascynowanie goryla o imieniu Kiki.

Zwierzę przez szybę długo wpatrywało się w śpiącego maluszka. Kiki gestykulowała i przyciskała dłoń do szyby, wyraźnie pragnąc kontaktu z dzieckiem. Choć rodzice byli na początku tym lekko zaniepokojeni i bardzo zdziwieni – nie odeszli od szyby. Goryl spokojnie i z miłością przyglądał się śpiącemu niemowlakowi.

„To było takie słodkie. Przez ponad pięć minut tylko siedziała, obserwując go i wpatrując się w niego z miłością. Wyglądała na zakochaną. Pokazała swojemu dziecku moje dziecko. Można było zobaczyć emocje w jej oczach” – powiedziała dla „News Center Maine” Emmily Austin, mama dziecka.

Kiki również jest mamą

Okazało się, że gorylica Kiki również jest mamą. Mały goryl przyszedł na świat w październiku i jest to pierwszy osobnik płci męskiej w bostońskim zoo. Kiki pokazała rodzicom dziecka swojego potomka – goryla o imieniu Pablo, czule go przytulając. 

Pracownicy bostońskiego zoo wyjaśnili, że gorylica często interesuje się dziećmi i nie była to pierwsza taka sytuacja.

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Lampion z dyni: jak go zrobić krok po kroku? [WIDEO]
Lampion z dyni to jedna z tradycji na Halloween. Gotowy lampion może zdobić dom przez całą jesień, a nie tylko w święto duchów. Podpowiadamy, jak go zrobić w kilku prostych krokach (i co zrobić, żeby przetrwał dłużej!). Jego wykonanie naprawdę nie jest trudne!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy