Ida Nowakowska wróciła do pracy
fot. Instagram/idavictoria

Ida Nowakowska BŁYSKAWICZNIE wróciła do pracy po urodzeniu dziecka

Ida Nowakowska zaledwie kilka dni temu urodziła swoje pierwsze dziecko, a już wróciła do pracy! Tancerka zdradziła jednak, że w czasie nagrań do programu „Dance Dance Dance” bardzo stęskniła się za swoim synkiem.
Joanna  Biegaj
Ida Nowakowska wróciła do pracy
fot. Instagram/idavictoria
Ida Nowakowska kilka dni temu po raz pierwszy została mamą. Tancerka, w przeciwieństwie do innych sławnych mam, pokazała twarz swojego dziecka. Teraz po raz kolejny zaskoczyła swoim zachowaniem, ponieważ już kilka dni po porodzie wróciła do pracy. 

Szybki powrót do pracy Idy Nowakowskiej

Ida Nowakowska jest jurorką w programie „Dance Dance Dance”. Do ostatniej chwili pod ogromnym znakiem zapytania stał udział świeżo upieczonej mamy w finałowym odcinku programu. Producenci brali nawet pod uwagę znalezienie osoby na jednorazowe zastępstwo. Tancerka jednak nie zawiodła i pojawiła się na nagraniu. Było widać, że jurorka jest bardzo szczęśliwa, a macierzyństwo jej służy. 

Tęsknota za maluszkiem

Ida Nowakowska, mimo że pojawiła się w pracy, po zakończeniu nagrań jak najszybciej chciała wrócić do swojego synka. W czasie, gdy jego mama była w pracy, maluch był pod opieką taty i babci. 

„Czuję się niesamowicie, najlepsza rola w moim życiu. Stresik dzisiaj mam, bo z babcią i z mężem jest pierwszy raz nasz synek, więc ja już właśnie do niego lecę, bo tak się za nim stęskniłam. Nie wiedziałam, że to jest możliwe, że można tak za kimś tęsknić, lecę!” – zdradziła tancerka na InstaStories w rozmowie z Aleksandrem Sikorą.
 

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Za próbę kradzieży łożyska żony ma wyrok w sądzie. Czy słusznie? [WIDEO]
Mężczyzna uciekał z łożyskiem w plecaku. Zatrzymała go policja. Sąd wydał wyrok. Czy łożysko rzeczywiście nie należy do kobiety rodzącej?
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy