Ida Nowakowska
fot. Instagram/idavictoria

Ida Nowakowska JEST W CIĄŻY! Ogłosiła to w SPEKTAKULARNY sposób!

Ida Nowakowska ogłosiła cudowną wiadomość! Kobieta na antenie programu „Pytanie na śniadanie”​ pochwaliła się, że niebawem zostanie mamą.
Joanna  Biegaj
Ida Nowakowska
fot. Instagram/idavictoria
Tematem porannego programu były sposoby ogłaszania, że jest się w ciąży. Nic nie wskazywało na to, że za chwilkę Ida wyjawi tak wspaniałą nowinę. Po chwili Ida Nowakowska zaskoczyła wszystkich i ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Kobieta wyznała, że jest w 6. miesiącu ciąży. 

Ogromne emocje

Wyznanie Idy wzbudziło ogromne emocje. Towarzyszyły one także maluszkowi. „Zaczął się ruszać jak szalony” - poinformowała Ida. Wszyscy byli bardzo wzruszeni, popłynęły nawet łzy. Ludzie bili brawo, bardzo się cieszyli i gratulowali kobiecie.

Płeć dziecka

Ida nie chciała na razie zdradzić, jakiej płci będzie maluszek. Stwierdziła, że na razie wraz z partnerem zostawią tę informację tylko dla siebie.

 
GRATULUJEMY!

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Pielęgnacja skóry twarzy w ciąży: lato
Wiosną i latem skóra twarzy przyszłej mamy może sprawiać problemy. Hormony sprawiają, że lubi się przetłuszczać, więc powstają zaskórniki i niedoskonałości, a słońce może powodować przebarwienia, czyli ostudę. Jak pielęgnować skórę twarzy latem, podpowiada Izabela Czernuszczyk, kosmetyczka z warszawskiego salonu Studio Style.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy