Internautki hejtują Agnieszkę Kaczorowską
fot. instagram/agakaczor

HEJT na ciężarną Kaczorowską: „Nie musisz tak ostentacyjnie podtrzymywać tego brzucha, nie odpadnie"

Druga ciąża jest dla Agnieszki Kaczorowskiej wielką radością. Zamieszcza w sieci ciążowe zdjęcia, eksponując brzuch. Aga została skrytykowana z tego powodu, ale nie trzeba było długo czekać na ripostę aktorki.   
Joanna  Biegaj
 Internautki hejtują Agnieszkę Kaczorowską
fot. instagram/agakaczor
Agnieszka Kaczorowska jest w drugiej ciąży. Widać, że jest bardzo szczęśliwa z tego powodu. Nie powinno więc też dziwić, że chcę pochwalić się swoim szczęściem przed całym światem. Aktorka opowiada o ciąży, eksponuje brzuszek. Właśnie to rozjuszyło ostatnio jedną z internautek.

Złośliwy komentarz

Aga w drugiej ciąży wygląda pięknie. Sama przyznała też, że nigdy wcześniej nie czuła się tak atrakcyjna. Tancerka wraz ze swoją rodziną odpoczywa teraz na Malediwach. Na jej Instagramie możemy podziwiać piękne zdjęcia, na których prezentuje coraz większy brzuszek. Nie każdemu jednak się to podoba. „Naprawdę nie musisz tak nieustannie ostentacyjnie podtrzymywać tego brzucha, jak już wiesz, nie odpadnie” - napisała jedna z internautek.

Komentarz nie wyprowadził Agnieszki z równowagi, odpowiedziała na niego bardzo spokojnie: „ale lubię, a nawet kocham, trzymać i głaskać, bo jest tam nowe życie ?”.
 
Pozostałe komentarze były jednak bardzo miłe. Fanki zachwycały się krajobrazem i wyglądem Agi: 

„Cudowne widoki. Proszę jak najwiecej relacji, oko naciesze❤️ pozdrawiam serdecznie”

„Pięknie 😍 miłego urlopu ❤️”

Przepięknie wyglądasz😍 Ciąża bardzo Ci służy❤️”

Wyglądasz cudownie!😍”

[pisownia komentarzy oryginalna - przyp.red.]

Źródło: Instagram

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Pielęgnacja skóry twarzy w ciąży: lato
Wiosną i latem skóra twarzy przyszłej mamy może sprawiać problemy. Hormony sprawiają, że lubi się przetłuszczać, więc powstają zaskórniki i niedoskonałości, a słońce może powodować przebarwienia, czyli ostudę. Jak pielęgnować skórę twarzy latem, podpowiada Izabela Czernuszczyk, kosmetyczka z warszawskiego salonu Studio Style.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy