fot. materiały prasowe

Jaki płyn do płukania wybrać dla dziecka?

Szukasz dobrego płynu do płukania dziecięcych ubranek? Mamy z Babyonline.pl przetestowały płyn Silan Sensitive. Sprawdź, czy mogą go polecić.
fot. materiały prasowe
Myślisz, że do pielęgnacji skóry dziecka wystarczą dobre kosmetyki? Nie do końca. Nie mniej ważny jest bowiem płyn, którego używasz do płukania dziecięcych ubranek. Dlaczego? To proste! Płyn zostaje przecież na ubrankach, które zakładasz dziecku, a te z kolei mają przecież bezpośredni kontakt ze skórą malucha. Dlatego właśnie tak ważne jest, aby płyn do płukania nie podrażniał wrażliwej skóry dziecka, a przy tym doskonale zmiękczał ubrania. 200 mam z Babyonline.pl przetestowało płyn do płukania Silan Sensitive. Co o nim sądzą?

Silan Sensitive okiem mam

Jakie cechy płynu do płukania Silan Sensitive uczestniczki testu cenią najwyżej? Zdecydowanie to, że jest delikatny dla skóry oraz że doskonale zmiękcza ubrania – te cechy wymieniło aż 75% mam. Dla pozostałych testujących osób ważny był  ładny zapach płynu, który utrzymuje się na ubraniach oraz to, że produkt ma pozytywną opinię Europejskiego Centrum Badań nad Alergiami (ECARF), a także uniwersalność płynu. Nic więc dziwnego, że aż trzy czwarte mam używało Silan Sensitive do płukania ubrań całej rodziny, nie tylko dziecka. A jak mamy oceniają działanie płynu Silan Sensitive? 96% uczestniczek testu przyznało, że ubranie po płukaniu są miękkie, delikatne i puszyste, a zapach – ładny i niezbyt mocny, czyli w sam raz dla dziecięcych ubranek. Prawie wszystkie mamy przyznają, że ubranka wypłukane w Silan Sensitive nie podrażniły skóry malucha. Dla mam nie mniej ważne jest to, na jak długo starcza płyn do płukania, zwłaszcza jeśli gromadka pociech jest liczniejsza. Tu Silan Sensitive radzi sobie doskonale – ponad 80% mam przyznało, że jest bardzo wydajny. A jak testowany produkt wypada na tle konkurencji? Bez zarzutu – aż 96% mam przyznało, że jest zdecydowanie lepszy niż płyny do płukania, których używały do tej pory. Nic więc dziwnego, że Silan Sensitive spełnił oczekiwania wszystkich mam, i że chcą go używać również po zakończeniu testowania. A czy poleciłyby go innym mamom? Zdecydowanie tak! Dlaczego? Bo…
  • jest bardzo dobry, delikatny a ubrania po wypraniu stają się miękkie i pachnące.
  • jest delikatny, ale skuteczny, a co najważniejsze bezpieczny dla skóry mojego dziecka.
  • jestem bardzo mile zaskoczona efektem! Płyn do płukania Silan Sensitive wspaniale pachnie czystością i świeżością. Utrzymuje się na ubrankach dziecka bardzo długo (aż chce się mocniej przytulać :-). Super efekt – takiego właśnie oczekiwałam. Co najważniejsze jednak – nie uczula! Mogę więc śmiało stosować Silan do prania własnej odzieży jak też mojego dziecka (a to jest duży plus w przypadku małej łazienki, gdzie nie ma miejsca na różne preparaty). Zauważyłam również, że po użyciu Silan Sensitive – tkaniny były jakby przyjemniejsze w dotyku, delikatniejsze i chyba bardziej miękkie. Ciągle odkrywam nowe, nieznane mi dotąd produkty i Silan jest właśnie jednym z nich. Dopisuję więc Silan Sensitive do mojej listy ulubionych produktów i z czystym sumieniem mogę polecić innym mamom, tym bardziej że jego cena nie jest wysoka, za to jakość - tak!
  • pięknie pachnie, nie podrażnia skóry dziecka, oraz ubrania po nim są miękkie i delikatne.
  • spełnił wszystkie moje oczekiwania ślicznie pachnie i czyni ubrania mięciutkimi. Dodatkowo jest bardzo wydajny i świetnie się go dozuje.
  • bo jest najlepszy :-)
  • to delikatny i wydajny płyn dla całej rodziny. Zajmuje mało miejsca na półce, a wystarcza na długo.
  • jest dobry dla całej rodziny.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy