Jak wygląda brzuch po porodzie
fot. Instagram/krisrosulli

Jak wygląda brzuch po porodzie? Mama dwójki dzieci pokazuje prawdę!

Płaski brzuch tydzień po porodzie? Nie zawsze! Zobacz, jak może wyglądać brzuch kilka tygodni po porodzie. To odważne zdjęcie powinna zobaczyć każda mama!
Hanna Szczesiak
Jak wygląda brzuch po porodzie
fot. Instagram/krisrosulli
Szybki powrót do figury sprzed ciąży? Dla wielu młodych mam to mit. Kristen Sullivan, mama dwóch maluchów, przekonuje, że nie każda kobieta musi mieć płaski brzuch tydzień po porodzie – i nie ma w tym nic złego!

Ciało po ciąży i porodzie

"Dzielę się tym zdjęciem, żebym pokazać innym mamom, że czasem nie ma znaczenia, że jesteś szczupła, zdrowo się odżywiasz, ćwiczysz nawet w czasie ciąży. Czasem twoje ciało robi swoje i nie odzyskujesz figury sprzed ciąży nawet trzy tygodnie po porodzie" – napisała Kristen przy zdjęciu opublikowanym na Instagramie.

Kristen przez kilka dni zastanawiała się, czy powinna publikować tak odważne zdjęcie. Zauważyła jednak, że młode mamy często pokazują zdjęcia płaskich brzuchów zaledwie tydzień czy dwa tygodnie po porodzie. Postanowiła, że pokaże, jak może wyglądać brzuch po porodzie i tym samym okaże wsparcie mamom, które tak jak ona, nie odzyskały figury sprzed ciąży.

Zobaczcie zdjęcia:
 
Redakcja poleca: Sposoby na jędrny brzuch po ciąży i porodzie - film
Wiotka skóra, rozciągnięta, jakby pomarszczona... Tak wygląda brzuch po ciąży. Bądź z niego dumna, bo dokonał wielkiej rzeczy – nosił nowego człowieka, twoje dziecko. Zarazem jednak nic nie stoi na przeszkodzie, byś mu nieco pomogła wrócić do formy. Jak? Podpowiada kosmetolog Anna Salomon z Kliniki Skin Concept.

Każda mama jest inna. I dobrze!

Takie zdjęcia pokazują młodym mamom, że każda kobieta jest inna. Są mamy, które dwa tygodnie po porodzie wyglądają tak, jakby nigdy nie były w ciąży. Są też takie, które nie pozbędą się ciążowych kilogramów nawet kilka miesięcy po porodzie. Powrót do formy to indywidualna sprawa każdej kobiety. Żadna młoda mama nie powinna porównywać się do innych i czuć się od nich gorsza. Każda z was jest wyjątkowa!

Zobacz także: Mama 3 dzieci pokazuje, jak naprawdę wygląda brzuch 24h po porodzie

Źródło: Instagram
Oceń artykuł

Ocena 5 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy