Robert Lewandowski
fot. Instagram/_rl9

Jak wygląda idealne popołudnie Roberta Lewandowskiego?

Fani jak zwykle są oczarowani!
Milena Oszczepalińska
Robert Lewandowski
fot. Instagram/_rl9

Robert Lewandowski, czołowy napastnik świata jest jednocześnie bardzo normalnym, oddanym rodzinie facetem. I za to wszyscy go kochają. Wyobrażacie sobie, jak wygląda jego idealny dzień? Choć mógłby pozwolić sobie na wiele atrakcji, to jednak nie one sprawiają, że Robert czuje się szczęśliwy. Najlepszy czas to taki, który może spędzić z osobami, które kocha. Brawo Robert po raz kolejny!

Robert Lewandowski cieszy się czasem spędzonym z Klarą

Piłkarz w ostatnim poście na instagramie przyznał, że uwielbia momenty, które może poświęcić córce. Opublikował zdjęcie z prawie 10-miesięczną już Klarą i podpisał je: „Nic nie daje mi więcej radości, jak czas z moją ukochaną. Idealne popołudnie”. Jak widać na zdjęciu, to idealne popołudnie Robert spędza ze swoimi dziewczynami w bardzo uroczym, klimatycznym miejscu, wręcz wymarzonym na taką zimową aurę, jaką mamy teraz za oknami. Zobaczcie:

Redakcja poleca: Klara Lewandowska ma urodziny! [CZEGO ŻYCZY JEJ REDAKCJA MAMOTOJA.PL]
Córeczka Roberta Lewandowskiego kończy rok! Zobaczcie na naszym filmie, czego jej życzymy z okazji urodzin. A może dołączycie się do życzeń redakcji? Zapraszamy, wystarczy kliknąć „udostępnij”!

Fani zawsze wspierają Lewego

Robert nieraz udowadniał, że jest człowiekiem z charakterem, a rodzina i miłość są dla niego niezwykle ważne. Choć jest znany na całym świecie, nie gwiazdorzy, ma też dobre serce i stara się pomagać potrzebującym. Nic dziwnego, że jest idolem dla wielu młodych ludzi. Tym razem pod zdjęciem znów fani gratulowali mu postawy. Pisali: „szacun, rodzina najważniejsza”, „jesteś super, jesteś moim idolem. Bardzo fajnie, że spędzasz czas w ten sposób”.

Wam też imponuje Rober Lewandowski? Przyznajemy, że my jesteśmy dumne, że mamy TAKIEGO Polaka :)

Zobacz też:

Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy