fot. Facebook Green Yatra

Jak zmienia się Wasze życie po narodzinach dzieci? Zobacz zabawne zdjęcia

Nasze wyobrażenia o tym, jak będzie wyglądać nasze życie gdy pojawią się dzieci, często poddane są ostrej cenzurze ;-) 
fot. Facebook Green Yatra
No cóż, życie weryfikuje plany i marzenia. Nasze wyobrażenia o tym, jak kreatywnie będziemy spędzać czas z dzieckiem, czy jak romantyczne (nadal) będą nasze relacje z partnerem, czasem nie mają szans w starciu z rzeczywistością. Czy to źle? Nie, choć wszystko wygląda inaczej, nadal jest przecież pięknie...

Im bardziej czasem się staramy by było idealnie, tym gorzej to wychodzi. Tak, wiemy że każdy by chciał mieć w swoim albumie zdjęcia, na których grzeczne dzieci przytulone do swoich rodziców słodko się uśmiechają. Warto sobie jednak zadać pytanie, czy te fotografie, na których nasze maluchy skaczą nam nieomal po głowach, nie pokazują więcej emocji?Wspólne spanie?
Tak oczywiście, choć pewnie nie w takim układzie, jak życzyłby sobie tata ;-)
Ten obrazek naprawdę odzwierciedla to, co dzieje się w naszych sypialniach po pojawieniu się w nich dzieci.Czas dla siebie? Hmm... trzeba się nieźle nakombinować, by móc choć przez chwilę poczytać książkę. Niestety o leżeniu na kanapie, możemy tylko pomarzyć. Gdy się już na niej położymy, by chwilę odpocząć, zaraz pojawiają się nasze urocze maleństwa, które uwielbiają, kiedy robimy im "samolocik".Rodzicielstwo na pewno nie jest łatwą pracą, ale przyznajcie, że te ilustracje, pokazujące jak zmieniają się nasze plany, wyobrażenia, czy marzenia, nie są wcale takie złe :-) 

 

Zobacz także zabawne zdjęcia: Dziecko to naśladowca czy klon?
Redakcja poleca: Mama rekordzistka: Danuta Ulidowicz jest najdłużej pracującą mamą SOS Wiosek Dziecięcych [WIDEO]
W tej historii jest wszystko, co najpiękniejsze w macierzyństwie: miłość, cierpliwość, wyrozumiałość i oddanie. Pani Danuta przez 34 lata tworzyła dom dla 19 dzieci, nie posiadających rodziny. To o niej powstał film "Mistrzyni świata". Zobacz relację z jego prapremiery - to historia z wielokrotnym happy endem.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy