Jarosław Jakimowicz handlował dziećmi? Sprawę bada prokuratura
fot. Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych Facebook

Jarosław Jakimowicz handlował dziećmi? Sprawę bada prokuratura

Jarosław Jakimowicz znów mierzy się z poważnymi oskarżeniami. Tym razem Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych złożył do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu handlu dziećmi w celach pedofilskich, w którym gwiazdor rzekomo miał brać udział.
Sylwia Arlak
 Jarosław Jakimowicz handlował dziećmi? Sprawę bada prokuratura
fot. Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych Facebook
„W swojej autobiografii, którą promował jako autentyczny zapis zdarzeń z przeszłości, Jarosław Jakimowicz przyznał się do współpracy z przestępcami handlującymi dziećmi w celu gwałcenia ich i wykorzystywania ich jako niewolników seksualnych” – czytamy na stronie Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych na Facebooku. Organizacja wniosła w tej sprawie zawiadomienie do warszawskiej prokuratury.

Jarosław Jakimowicz znów ma kłopoty

Jak informują dalej członkowie organizacji, aktor „przyznał się do zawierania tego typu transakcji i opisał zakup dziecka, które miało mu służyć za »żonę«. Już planował nawet, jak zalegalizować taką dziewczynkę i w jaki sposób umieścić ją w szkole”.  

Jarosław Jakimowicz już wcześniej mierzył się z poważnymi oskarżeniami. W styczniu tego roku dziennikarz śledczy Piotr Krysiak w poście opublikowanym na Facebooku przedstawił historię gwałtu na uczestniczce konkursu Miss Generation. Do zdarzenia miało dojść w lutym 2020 roku w hotelu pod Łukowem, gdzie odbywały się warsztaty dla kandydatek. 

Dziennikarz nie wskazał jako winnego Jarosława Jakimowicza, ale szybko połączono go z tą sprawą. Wiadomo na pewno, że gwiazdor TVP był obecny na zgrupowaniu Miss Generation. Jego zdjęcia z tego wydarzenia można znaleźć w mediach społecznościowych.


Zobacz to:
Redakcja poleca: Poznaj świąteczne plany Joanny Koroniewskiej - VIDEO
Joanna Koroniewska zdradza nam, jaka jest jej ulubiona potrawa i co kupi dziecku pod choinkę.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy