Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor
fot. ONS.pl

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor spodziewają się dziecka!

Para zostanie rodzicami już po raz drugi
Milena Oszczepalińska
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor
fot. ONS.pl
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są parą od lat, przez moment ich związek był dość burzliwy, para zdecydowała się nawet na rozstanie. Kiedy jednak wrócili do siebie, ich miłość rozkwitła na nowo. W 2014 roku w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia wzięli ślub i od tej pory są już nierozłączni. Teraz spodziewają się drugiego dziecka.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor będą mieli drugie dziecko

Para ma już córkę Janinę. Dziewczynka urodziła się w 2009 roku. Asia i Maciek zdecydowali się jednak nie poprzestać na jednym dziecku. Drugą ciążę planowali już od dawna. Aktorka od 2013 roku wycofywała się powoli z życia zawodowego. Nie decydowała się na żadne nowe role w serialach, a z „M jak miłość”, w którym dotychczas grała, odeszła. Nadal jednak można ją było oglądać na deskach teatru. Z tych występów nie rezygnowała. Wkrótce jednak będzie musiała zostawić na jakiś czas również teatr, bo ciąża aktorki jest już całkiem zaawansowana…
Redakcja poleca: Poznaj świąteczne plany Joanny Koroniewskiej - VIDEO
Joanna Koroniewska zdradza nam, jaka jest jej ulubiona potrawa i co kupi dziecku pod choinkę.

Kiedy urodzi Joanna Koroniewska?

Jak donosi magazyn „Flesz”, Joanna i Maciej zostaną rodzicami w styczniu 2018 roku. Aktorka jest już bowiem w 5 miesiącu ciąży! Nie wiemy jeszcze, czy Janinka będzie miała siostrę czy brata.
A wy jak myślicie, Asia spodziewa się syna czy córki?

Zobacz też: Magdalena Boczarska w zaawansowanej ciąży błyszczała na premierze filmu

Źródło: Party.pl
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy