Joanna Krupa pokazała zdjęcie dziecka na USG
fot. screen/Instagram joannnakrupa

Joanna Krupa pokazała, jak wygląda jej maleństwo!

Na zdjęciu widać, że maluszek to już spory bobas. Niesamowity widok! To chłopiec czy dziewczynka?
Agnieszka Majchrzak
Joanna Krupa pokazała zdjęcie dziecka na USG
fot. screen/Instagram joannnakrupa
To bardzo intymny moment, jednak celebrytka jest tak szczęśliwa, że dzieli się nim z całym światem. Wśród komentarzy dominują gratulacje, pojawiły się jednak głosy krytyki, że za bardzo pokazuje swoją prywatność. Słusznie?

Pokazuje swoją ciążę na Instagramie

Minęło zaledwie kilka dni, odkąd jurorka programu Top Model Joanna Krupa podzieliła się fantastyczną wiadomością o swojej ciąży. Wraz ze swoim mężem Douglasem Nunesem za kilka miesięcy zostaną rodzicami. Od tej chwili modelka regularnie zamieszcza w mediach społecznościowych zdjęcia dokumentujące swój stan.

Mieliśmy okazję zobaczyć pozytywny test ciążowy, zdjęcie brzuszka rano, gif z gołym brzuchem na siłowni. Joanna Krupa znana jest ze swojej spontaniczności i naturalności, nic więc dziwnego, że w tak szczególnym momencie swojego życia nie zamierza zaszywać się w czterech kątach.

Teraz podzieliła się ze światem krótkim filmem z wizyty u ginekologa i badania USG maleństwa. Na Instagramie modelki możemy zobaczyć obraz, na którym dzidziuś rusza się w brzuchu mamy.
Redakcja poleca: Jak wzmocnić mięśnie w drugim trymestrze ciąży - film
Jak ćwiczyć na półmetku ciąży? Proste ćwiczenie dla ciężarnych pokazuje trenerka fitness.

Chłopiec czy dziewczynka?

Maleństwo modelki wygląda na małego "wiercipiętę", podczas badania obraca się, macha rączkami. Bardzo dobrze widać także buźkę dziecka. Niesamowity widok!

Modelka zdradziła, że jeszcze nie wie, czy będzie to chłopiec, czy dziewczynka. Podczas badania u ginekologa towarzyszyła jej ukochana siostra, Marta Andretti. Na nagraniu widać, że obie kobiety są bardzo podekscytowane tym, co widzą. I trudno się temu dziwić. Każda mama dobrze wie, że moment, kiedy widać na ekranie dziecko rozwijające się w jej brzuchu, jest tak emocjonujący, że bardzo trudno opanować wzruszenie.
 

Słowa krytyki pod adresem przyszłej mamy

Wśród komentarzy dominowały gratulacje, pojawiły się jednak głosy krytyki. Niektórzy internauci uważają, że publiczne pokazanie badania USG przekracza granice prywatności. "Może live z porodu? Życzę większej potrzeby prywatności", "Asiu bardzo Cię lubię, jesteś cudowną osobą, ale szkoda mi tego dziecka. Jeszcze się nie urodziło, a już narusza się jego prywatność. Biedne"- czytamy w komentarzach.

Są jednak także opinie przeciwne, że nie ma w tym nic nieodpowiedniego. "Jaka prywatność... Ludzie nie bądźcie śmieszni, nie macie dzieci i nie wiecie, jakie to szczęście jest zajść w ciąże i urodzić dziecko? Wy swoich usg nie wysłaliście po znajomych? To tak samo też można powiedzieć, że naruszaliście ich prywatność" - napisała jedna z kobiet.

"Ale tu niektóre jadem plują; przecież ciąża to najwspanialszy stan i każda mamusia chce się chwalić całemu światu. A przy pierwszym maleństwie to już w ogóle szaleństwo, także dużo zdrówka dla was obojga i życzę udanego rozwiązania" - dodała inna internautka.
 
Wśród licznych gratulacji pojawiły się także pytania o przewidywany termin porodu, jednak jak na razie pozostały one bez odpowiedzi. Można przypuszczać, że nie nastąpi to wcześniej niż za 4 miesiące. Patrząc na modelkę i to jak świetnie się czuje, można zakładać, że jest w drugim trymestrze ciąży. Ponieważ jest bardzo szczupłą i wysportowaną osobą, to także wielkość jej, jak na razie małego brzuszka może być myląca. Równie dobrze Joanna Krupa może już być znacznie za półmetkiem ciąży.

Życzymy zdrowia dla mamy i jej maleństwa! Czy uważacie, że pokazywanie ciążowego zdjęcia USG dziecka to przekroczenie granicy? Podzielcie się swoim zdaniem w komentarzach.

Źródło: eska.pl, rmf.fm
  [content:8_1269,0_19053,2_1342,1_4513:GALGallery]  
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy