Karolina Kurkova
fot. Instagram/karolinakurkova

Karolina Kurkova pozuje w nagiej ciążowej sesji i opowiada o ciąży w wieku 36 lat

Karolina Kurkova pochwaliła się na Instagramie, że jest w ciąży. Będzie to trzecie zdjęcie modelki. Kobieta pokazała także zdjęcia z odważnej ciążowej sesji.
Joanna  Biegaj
Karolina Kurkova
fot. Instagram/karolinakurkova
Modelka ogłosiła swoją trzecią ciążę. Karolina wzięła udział w specjalnej, bardzo odważnej ciążowej sesji. W rozmowie z „Glamour ” opowiedziała również o swoich doświadczeniach i przemyśleniach związanych z ciążą w wieku 36 lat. Wyznała, że trzecia ciąża, a zwłaszcza w tym czasie, jest innym doświadczeniem. 

Naga ciążowa sesja

Modelka pochwaliła się na swoim Instagramie pięknymi zdjęciami z ciążowej sesji. Są one bardzo odważne, ale też pełne smaku. 

Wolna w swoim ciele

Karolina przyznała, że dopiero podczas trzeciej ciąży poczuła się wolna w swoim ciele: „Trzecia ciąża dała mi możliwość w końcu poczuć się wolną w swoim ciele. To jest czas wrażliwy, intymny dla nas wszystkich. Teraz kiedy wszyscy jesteśmy w domu, mamy czas, aby zastanowić się nad rzeczami, które są ważne – zwłaszcza gdy mamy dzieci. Czego ich uczymy? Co im przekazujemy?”.

Więcej pewności siebie

Modelka zaznaczyła, że swoją trzecią ciążę przeżywa w zupełnie inny sposób: „Kiedy byłam w poprzednich dwóch ciążach, byłam młodsza. Teraz, po trzydziestce, jestem bardziej pewna siebie i czerpię korzyści z roku, który przyniósł tak wiele okazji do przemyśleń, refleksji i ponownej oceny zdarzeń”.

Więcej odwagi

Modelka wyznała, że zawsze chciała mieć pamiątkę tego, jak w trakcie ciąży zmienia się jej ciało. Nie miała jednak wcześniej odwagi, aż do teraz. „Ciąża to wyjątkowy, magiczny moment. Nasze ciało przechodzi tak wiele zmian - niektóre lubimy, innych nie - żeby koniec końców zbudować człowieka z sercem, umysłem i osobowością. Ciąża sprawiła, że podziwiałam to, co moje ciało może zrobić i znieść. Zawsze chciałam udokumentować, jak zmienia się moje ciało w ciąży, ale podczas moich poprzednich ciąż zabrakło mi odwagi” - wyznała Karolina. 

Źródło: Glamour

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Pielęgnacja skóry twarzy w ciąży: lato
Wiosną i latem skóra twarzy przyszłej mamy może sprawiać problemy. Hormony sprawiają, że lubi się przetłuszczać, więc powstają zaskórniki i niedoskonałości, a słońce może powodować przebarwienia, czyli ostudę. Jak pielęgnować skórę twarzy latem, podpowiada Izabela Czernuszczyk, kosmetyczka z warszawskiego salonu Studio Style.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy