Katarzyna Tusk urodziła
fot. Instagram

Katarzyna Tusk urodziła! Wiadomo, czy to syn, czy córka

Katarzyna Tusk właśnie została mamą drugiego dziecka – to potwierdzona informacja! Wiadomo też, czy starsza córka blogerki powitała w domu brata, czy siostrę.
Magdalena Drab
Katarzyna Tusk urodziła
fot. Instagram
Katarzyna Tusk urodziła drugie dziecko. Córka Donalda Tuska dobrze zniosła poród i prawdopodobnie wróciła już do domu ze szpitala. 

Katarzyna Tusk została podwójną mamą

Katarzyna Tusk nie ukrywała drugiej ciąży, ale jej wpisy w mediach społecznościowych były dość tajemnicze. Pod najnowszym zdjęciem blogerka wyznała, że marzy o własnym łóżku i łazience. To mogło oznaczać tylko jedno!

Fanki Kasi Tusk szybko zorientowały się, że blogerka myśli o odpoczynku, bo wróciła już do swojego przytulnego domu... z porodówki! Jak potwierdziła osoba z bliskiego otoczenia rodziny Donalda Tuska, Katarzyna Tusk niedawno urodziła drugie dziecko – donosi Super Express. To dziewczynka! Starsza córeczka Katarzyny Tusk i Stanisława Cudnego, Liliana, będzie więc miała młodszą siostrę. Nie wiadomo jeszcze, jakie imię wybrali dla niej rodzice.

„Chciałabym, aby najbliższe tygodnie trwały jak najdłużej, bo końcówka tych wakacji jest dla mnie czymś zupełnie wyjątkowym.” – napisała Kasia Tusk na swoim blogu.

Serdecznie gratulujemy!
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Zazdrość o rodzeństwo - film
Nie wiesz jak poradzić sobie z zazdrością starszego dziecka o młodsze? Zobacz co na ten temat mówi psycholog.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy