Ania, Robert i Klara Lewandowscy na wakacjach
fot. Instagram/annalewandowskahpba

Dwuletnia Klara już umie pływać! Ania pochwaliła się filmikiem

Dziewczynka radzi sobie w wodzie zaskakująco dobrze. Jesteśmy pod wrażeniem! Zgadniecie, kto ją tego nauczył?
Milena Oszczepalińska
Ania, Robert i Klara Lewandowscy na wakacjach
fot. Instagram/annalewandowskahpba
Ania i Robert Lewandowcy korzystają z pięknej pogody i od czasu do czasu chwalą się zdjęciami z urlopu. Jak na sportowców przystało, również wakacje spędzają aktywnie. Nie tylko oni! Ich dwuletnia córka, Klara, najwyraźniej idzie w ślady rodziców i również uwielbia sport. Ania pokazała na Instagramie, jak dziewczynka pływa. Idzie jej naprawdę świetnie!

Dwuletnia Klara uwielbia pływać

Jakiś czas temu trenerka pochwaliła się filmikiem, na którym widać, jak Klara pływa w basenie. Dumna mama kręciła córkę i krzyczała „Super!”. Przy okazji wyjawiła, że dziewczynka zdobyła nową umiejętność dzięki swojemu tacie, Robertowi Lewandowskiemu. Jak widać nauka wciąż trwa, bo Ania postanowiła pokazać, jak Klara doskonale radzi sobie z pływaniem na otwartej wodzie. Wygląda to naprawdę imponująco. Zresztą gwiazda też nie kryła zachwytu, do przebierającej nóżkami w wodzie dziewczynki wołała: „Super, Klara! Brawooo!”. Zobaczcie sami:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Pod filmikiem Ania napisała: „Moja mała pływaczka, seria nr 2. Fascynujące uczucie móc obserwować progres na własnym dziecku. Czasami zastanawiam się, czy Klara woli metodę małych kroczków, czy rzut na głęboką wodę”. Podkreśliła też: „SPORT uczy”.
Redakcja poleca: Klara Lewandowska ma urodziny! [CZEGO ŻYCZY JEJ REDAKCJA MAMOTOJA.PL]
Córeczka Roberta Lewandowskiego kończy rok! Zobaczcie na naszym filmie, czego jej życzymy z okazji urodzin. A może dołączycie się do życzeń redakcji? Zapraszamy, wystarczy kliknąć „udostępnij”!

Bezpieczna nauka pływania

Umiejętność pływania jest bardzo przydatna w życiu, dlatego warto zadbać, by dziecko ją nabyło. Jak widać na powyższym filmiku jest to możliwe nawet w wieku nieco ponad dwóch lat (Klara swoje drugie urodziny obchodziła w maju). Oczywiście na początku malec musi być zaopatrzony w odpowiedni sprzęt. Córka Ani i Roberta pływa w rękawkach, bo dzięki nim może uczyć się utrzymywać ciało w wodzie w odpowiedniej pozycji (koło umieszczone pod brzuchem lub klatką piersiową nie daje takiej możliwości).

Wasze dzieci też pływają w rękawkach? A może dopiero przymierzacie się do zakupu? Jeśli tak, zobaczcie poniższe modele. Te kolorowe rękawki na pewno spodobają się małym pływakom (i są w supercenach)!

Źródło: instagram [content:0_25751,8_1603,0_14145,0_26144:CMNews]
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy