Klaudia Halejcio
fot. Instagram/klaudiahalejcio

Klaudia Halejcio zdradziła, czego bała się po narodzinach córki

Klaudia Halejcio zdradziła, czego obawiała się, gdy została mamą. Dodała jednak, że z każdym dniem coraz lepiej radzi sobie z nowymi wyzwaniami.
Joanna  Biegaj
Klaudia Halejcio
fot. Instagram/klaudiahalejcio
Klaudia Halejcio, odkąd została mamą, otwarcie opowiada o zaletach macierzyństwa, jednak przedstawia też jego wady. Aktorka pokazuje, jak naprawdę wygląda macierzyństwo, co z pewnością dodaje otuchy innym mamom. Teraz opowiedziała o tym, że po narodzinach córeczki miała obawy, że nieświadomie może zrobić jej krzywdę.

Strach o małą Nel

Aktorka opublikowała na swoim profilu na Instagramie uroczą sesję z małą Nel. Młoda mama opisała także pierwsze dni z dzieckiem, zdradzając, że niektóre z pozoru proste czynności były dla niej bardzo stresujące.

„Jak pierwszy raz podniosłam Nel, tak się bałam. Byłam bardzo zestresowana, by nie zrobić jej krzywdy… była taka malutka delikatna i krucha”.

Aktorka dodała także, że czas działa na jej korzyść, ponieważ z każdym dniem czuje się pewniej jako mama: „Nie mogę uwierzyć, jak ona z każdym dniem się zmienia i jak ja czuje się pewniej w roli mamy”.
 

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Lampion z dyni: jak go zrobić krok po kroku? [WIDEO]
Lampion z dyni to jedna z tradycji na Halloween. Gotowy lampion może zdobić dom przez całą jesień, a nie tylko w święto duchów. Podpowiadamy, jak go zrobić w kilku prostych krokach (i co zrobić, żeby przetrwał dłużej!). Jego wykonanie naprawdę nie jest trudne!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy