Kaufland online
fot. adobe stock

Koronawirus: Kaufland onilne! Sieć uruchomiła zakupy przez Internet

W reakcji na rządowe ograniczenia dotyczące liczby osób, które mogą jednocześnie robić zakupy w sklepie, sieć handlowa Kaufland postanowiła uruchomić sprzedaż online. Przez Internet można kupić tam paczkę z najpotrzebniejszymi produktami spożywczymi i higienicznymi, co wydaje się dużym ułatwieniem dla seniorów.
Katarzyna Gałązkiewicz
Kaufland online
fot. adobe stock
Od czwartku 2 kwietnia w Kauflandzie można robić zakupy za pośrednictwem internetowego sklepu Mango. Kaufland nie udostępnił jednak całego asortymentu online jak np. Tesco. To oznacza, że nie można kupić tam tego, na co ma się ochotę, lecz wybrane i uznane za najpotrzebniejsze przez sklep produkty, które przybrały formę paczek. O ile dla wielu inicjatywa może wydać się dyskusyjna, o tyle dla seniorów może być dużym ułatwieniem. Zamiast oczekiwania w długich kolejkach i narażania starszych na zakażenie COVID-19, warto przekonać babcie i dziadków do zakupów online.

„Kaufland online” to ukłon w stronę seniorów

W związku z obostrzeniami wprowadzonymi przez rząd oraz licznymi kolejkami do sklepów, w których może przebywać zmniejszona liczba klientów, zmienionymi godzinami otwarcia dyskontów tj. Biedronka czy Lidl, lepszym rozwiązaniem dla seniorów wydaje się wybór zakupów online. Nawet jeżeli nie każdy senior potrafi robić zakupy internetowo, to z pewnością mogą zrobić to za nich, ich dzieci. Kaufland zapewnia, że paczki będą rozsyłane w ciągu 48 godzin, co jest dużym udogodnieniem w porównaniu z innymi sklepami internetowymi, gdzie na żywność trzeba czekać nawet 2 tygodnie.
Redakcja poleca: Świąteczne prezenty dla dziecka wybierz w Hamleys! [WIDEO]
Szukasz oryginalnych pomysłów na gwiazdkowe prezenty dla dzieci? Zajrzyj koniecznie do pierwszego w Polsce sklepu z zabawkami Hamleys, w którym od 250 lat spełniają się marzenia dzieci!

Co kupisz w Kauflandzie?

Jak informują przedstawiciele Kauflandu, w paczkach znajdują się produkty najczęściej wybierane przez klientów sklepu. Można znaleźć w nich m.in. mąkę, makaron, ryż, mleko, cukier, herbatę, sosy pomidorowe, olej czy papier toaletowy. Ceny, zgodnie z zapowiedzią władz Kauflandu, mają być identyczne jak te w sklepach stacjonarnych. Koszt jednej paczki to 115,98 zł + 19,99 zł za przesyłkę, czyli łącznie 135,97 zł.
Pamiętaj, że internetowa forma zakupów jest najprostsza i najbezpieczniejsza dla ludzi starszych, dla których konsekwencje zakażenia koronawirusem mogą być śmiertelne.

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 4 głosy

Zobacz także

Popularne tematy