Ksiądz nawołuje do przemocy
fot. Adobe Stock

Ksiądz każe rodzicom BIĆ MŁODZIEŻ uczestniczącą w Strajku Kobiet! KABLEM!

„Tym kablem możecie przywrócić Waszemu dziecku ustawienia fabryczne” - taki przerażający wpis za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikował ks. Dariusz Drzewiecki z Jeruzala Skierniewickiego. Duchowny zachęcił w nim rodziców do stosowania kar cielesnych na młodzieży!
Aleksandra Zaborowska
Ksiądz nawołuje do przemocy
fot. Adobe Stock
„Drodzy Rodzice młodzieży biorącej udział w strajku kobiet i demolujących mienie publiczne. Chcę Wam przypomnieć, że tym kablem możecie przywrócić Waszemu dziecku ustawienia fabryczne” – napisał ksiądz na facebookowym profilu Jeruzal Jeruzal. Ksiądz Drzewiecki jest administratorem tego profilu.

Ksiądz nawołuje do przemocy wobec dzieci

Do wpisu dołączona została grafika kabla. Po szerokiej krytyce i wielu zgłoszeniach postu, Facebook zadecydował o jego usunięciu. Do tego również odniósł się ksiądz.

„Niestety mój wpis o kablu został usunięty przez Facebook. Musiałem też zablokować komentarze, bo pisało do mnie zbyt dużo dziewczyn... a ja absolutnie nie szukam żony... Głos Skierniewic zapowiedział publikację... A więc dziękuję za darmową reklamę... zapomnijcie też o Drodze Krzyżowej która jest ekspijacją za morderstwa dzieci..." – napisał Drzewiecki (pisownia oryginalna).

Z księdzem próbowali się skontaktować dziennikarze NaTemat, jednak duchowny w niegrzeczny sposób przerywał rozmowy. Dziennikarze próbowali skontaktować się ze zwierzchnikiem księdza, który ma odnieść się do sprawy po rozmowie z Drzewieckim. Screenshot usuniętego wpisu opublikował Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Homofobicznych.
 

KSIĄDZ NAMAWIA DO BICIA DZIECI I MŁODZIEŻY Młodszym czytelnikom wyjaśniamy - to jest kabel do zasilania urządzeń w...

Opublikowany przez Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych Wtorek, 2 lutego 2021
Źródło: NaTemat

Zobacz też:
Redakcja poleca: Rzecznik Praw Dziecka: "Potrzebujemy Narodowej Strategii przeciw Przemocy wobec Dzieci" [WIDEO]
Przemoc wobec dzieci istnieje i jest ona liczona nie w milionach, ale w miliardach przypadków – mówi Marek Michalak, Rzecznik Praw Dziecka. – Trzeba z nią walczyć NAPRAWDĘ, a nie tylko na papierze.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy