GRY
 
 

W moim brzuchu mieszka jakieś zwierzątko

Historyjka rozwijająca się wokół ciekawości dziewczynki, której coś burczy, brzęczy lub miauczy w brzuchu, a ona usiłuje się dowiedzieć, z czyjego gardła te dźwięki się wydobywają.

książka dla dzieci

W moim brzuchu mieszka jakieś zwierzątko
Grzegorz Kasdepke
Ilustracje: Tomek Kozłowski
Wydawnictwo Dwie Siostry
Od 2. roku życia
Cena: 19,95 złNie muszę mówić, jaka jest odpowiedź, i nic nie szkodzi, że mały czy duży czytelnik domyślają się, o co w tym żarcie chodzi. Samo jego rozwinięcie (przywodzące na myśl dochodzenie detektywistyczne) jest dobrą zabawą zwierająca drobny element poznawczy. Tutaj bowiem nie chodzi o edukację, wychowanie czy prawienie morałów, tylko o radość płynącą z opowiadania absurdalnych historii, w czym Grzegorz Kasdepke jest pierwszoligowcem. Ilustracje Tomka Kozłowskiego kapitalnie korespondują z tekstem – utrzymane są w duchu zgody na wesołość tkwiącą w świecie ludzkim i nie tylko.
Katarzyna KubisiowskaRedakcja poleca: Zobacz, jak Anna Dereszowska znalazła talent w sobie i co odkryła u swojej córki! [WIDEO]
"Szkoliłam rysunek, bo miałam być architektem" – mówiła aktorka podczas spotkania w Akademii 5.10.15. Zdradziła jedną ważną rzecz, która pomogła jej znaleźć klucz do tego, co chce w życiu robić!
Doładuj
Przeładuj