GRY
 
 

Kubek do nauki samodzielnego picia Philips Avent rośnie razem z twoim dzieckiem!

Philips AVENT prezentuje kubeczek do nauki samodzielnego, który jest doskonałym sposóbem na łagodne przejście z małego kubeczka na duży kubek dla dorosłych!

Philips Avent
fot. materiały prasowe
Zapomnij o rozlanym napoju! Odtąd twoje dziecko może cieszyć się większą ilością ulubionych napojów, bez rozlewania!

Jak działa kubeczek do nauki samodzielnego picia?

Kubeczek działa pod wpływem przyłożenia ust do krawędzi w dowolnym miejscu. Takie rozwiązanie uczy poprawnych odruchów i sprawia wiele przyjemności maluchowi dumnemu z tego, że może pić tak jak rodzice!
Dzięki niemu maluch uczy się picia jak dorosły, nie plamiąc ubranek i nie zostawiając wszędzie mokrych śladów. Możesz mieć poczucie, że dajesz swojemu dziecku to, czego potrzebuje – stymulujesz jego rozwój i wspomagasz na drodze ku pełnej samodzielności!


Kubeczek jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 18 miesięcy.
Produkt nie zawiera bisfenolu A.

Rodzicom maluchów poniżej 18m polecamy kubek niekapek o poj. 260ml. – w sam raz na rozpoczęcie nauki samodzielnego picia!
Redakcja poleca: Kiedy dziecko jest gotowe na BLW? [WIDEO]
Chcesz rozszerzać dietę dziecka metodą BLW (Bobas Lubi Wybór)? Zastanawiasz się kiedy twój maluch będzie gotowy na rozszerzanie diety i samodzielne jedzenie? Pytamy o oznaki gotowości dziecka dwie doświadczone mamy: Annę Piszczek i Joannę Anger z bloga Ala'Antkowe BLW.
Doładuj
Przeładuj