Philips Avent
fot. materiały prasowe

Kubek do nauki samodzielnego picia Philips Avent rośnie razem z twoim dzieckiem!

Philips AVENT prezentuje kubeczek do nauki samodzielnego, który jest doskonałym sposóbem na łagodne przejście z małego kubeczka na duży kubek dla dorosłych!
Marta Kabulska
Philips Avent
fot. materiały prasowe
Zapomnij o rozlanym napoju! Odtąd twoje dziecko może cieszyć się większą ilością ulubionych napojów, bez rozlewania!

Jak działa kubeczek do nauki samodzielnego picia?

Kubeczek działa pod wpływem przyłożenia ust do krawędzi w dowolnym miejscu. Takie rozwiązanie uczy poprawnych odruchów i sprawia wiele przyjemności maluchowi dumnemu z tego, że może pić tak jak rodzice!
Dzięki niemu maluch uczy się picia jak dorosły, nie plamiąc ubranek i nie zostawiając wszędzie mokrych śladów. Możesz mieć poczucie, że dajesz swojemu dziecku to, czego potrzebuje – stymulujesz jego rozwój i wspomagasz na drodze ku pełnej samodzielności!
 

Kubeczek jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 18 miesięcy.
Produkt nie zawiera bisfenolu A.

Kubki niekapki dla niemowląt - sprawdź opinie

Rodzicom maluchów poniżej 18m polecamy kubek niekapek o poj. 260ml. – w sam raz na rozpoczęcie nauki samodzielnego picia!
Redakcja poleca: Jak przygotować dziecko do pójścia do przedszkola? [WIDEO]
Aby dobrze przygotować dziecko do pójścia do przedszkola, należy umożliwić mu wcześniejszy kontakt z innymi dziećmi oraz pozwolić na poznanie przedszkola, do którego będzie uczęszczało. Warto również czytać książki o przedszkolu dla dzieci, a także – o czym często rodzice zapominają – zadbać o swoje pozytywne nastawienie, to też ma duże znaczenie!
Oceń artykuł

Ocena 4 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy