20 lat magazynu VIVA
fot. materiały prasowe

Na 20. urodziny magazynu VIVA! Polski Gwiazdozbiór na dwóch okładkach!

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych tytułów czasopism, czyli VIVA! obchodzi swoje 20. urodziny! Z tej okazji czytelnicy mogą kupić dwutygodnik z jedną z dwóch dostępnych okładek: 11 wyjątkowych aktorek, 11 wspaniałych aktorów na dwudziestolecie VIVY!
20 lat magazynu VIVA
fot. materiały prasowe
Dwutygodnik VIVA! obchodzi swoje 20. urodziny. Z okazji jubileuszu redakcja dwutygodnika przygotowała wyjątkowe wydanie, które trafi do czytelników już 9 lutego.
Jubileuszowe wydanie VIVY! ukaże się w dwóch wersjach okładkowych - każda z plejadą polskich gwiazd, które VIVA! uwielbia. Znalazły się na nich osobowości znane z teatrów, filmów i seriali. Gwiazdy, które uwielbiane są przez miliony Polaków, zostały pokazane w obiektywie Roberta Wolańskiego.
Niezwykłe zdjęcia podkreślają stylizacje przygotowane przez redaktor kreatywną Jolę Czaję we współpracy z polskimi projektantami. 

Na pierwszej okładce aktorki w czerwonych kreacjach nawiązujących do logo VIVY!: Marta Żmuda Trzebiatowska, Kamilla Baar, Małgorzata Kożuchowska, Roma Gąsiorowska, Edyta Olszówka, Magdalena Boczarska, Katarzyna Warnke, Olga Bołądź, Magdalena Lamparska, Agnieszka Więdłocha i Aleksandra Popławska:
 

Na drugiej aktorzy w eleganckich smokingach: Filip Bobek, Antoni Pawlicki, Maciej Stuhr, Piotr Stramowski, Bartek Kasprzykowski, Antoni Królikowski, Piotr Adamczyk, Michał Żebrowski, Patryk Pniewski, Janusz Głowacki oraz Józef Pawłowski:
 

Dzięki zaprezentowanym archiwalnym zdjęciom z sesji redakcja podsumowuje 20 lat istnienia magazynu VIVA!
W numerze: zdjęcia archiwalne i obecne (20 lat później) bohaterów VIVY!, Karolina Wajda w pierwszej rozmowie po śmierci Ojca,  niezwykłe życie fotografa Marcina Tyszki,  historia VIVY! według ikon polskiego dziennikarstwa – Krystyny Pytlakowskiej i Piotra Najsztuba. W numerze jubileuszowym znajdziemy też materiał o Marcinie Kydryńskim 20 lat w podróży, reportaż jak przez 20 lat zmieniła się moda, a w niej Baczyńska, Jemioł, Minge, Paprocki & Brzozowski i inni. 

Więcej przeczytasz na viva.pl, gdzie znajdziesz niepublikowane wypowiedzi gwiazd!

Jubileuszowy numer magazynu trafi do kiosków w wersji podstawowej w cenie 3,69 zł oraz z książką Remigiusza Mroza „Kasacja”, tom 1., w cenie 8,99 zł. Sprzedaż numeru wspiera kampania reklamowa w prasie, telewizji i internecie.
Backstage z jubileuszowej sesji na www.viva.pl. 
Redakcja poleca: Jak dziecko uczy się i rozwija przez zmysły? [WEBINAR 1.]
Za nami pierwszy z 6 bezpłatnych webinarów dla rodziców, organizowanych w ramach akcji „Widzę, Słyszę, Czuję, Wiem” i prowadzonych przez Dorotę Zawadzką. Ekspertka opowiadała o tym, jak działają zmysły malucha, a ich prawidłowy rozwój wpływa na życie również w przyszłości.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy