Lara Gessler o tym jaką będzie mamą
fot. screen/Instagram lara_gesssler

Magda Gessler nie była dobrą matką? Lara mówi, że nie chce popełniać jej błędów

Córka znanej restauratorki, Lara Gessler jest w ciąży i opowiedziała, jak wyobraża sobie bycie mamą. „Trzeba być po prostu dobrym człowiekiem, a wtedy będziesz też dobrą matką" – powiedziała Gessler w wywiadzie dla „Dzień Dobry TVN".
Agnieszka Majchrzak
Lara Gessler o tym jaką będzie mamą
fot. screen/Instagram lara_gesssler
Lara Gessler odziedziczyła po swojej słynnej mamie pasję do jedzenia. Także jest restauratorką. Będąc w swojej pierwszej ciąży, która jest owocem jej związku z warszawskim prawnikiem Piotrem Szelągiem, powoli przygotowuje się do nowej roli życiowej, o czym opowiedziała w rozmowie z Dorotą Wellman w śniadaniówce TVN. Zdradziła, jaką chce być mamą. Wyznała, że nie chce popełniać błędów rodziców.

Lara Gessler nie chce powielać błędów rodziców

Od dnia, w którym restauratorka ogłosiła na Instagramie ciążę, temat macierzyństwa jest w jej życiu stale obecny. Chociaż mówi, że podchodzi do tego spokojnie i nie jest jeszcze na etapie kompletowania wyprawki dla maleństwa, to jednak Lara Gessler wie, jaką chciałaby być mamą. Ale zastrzega też, że nie zastanawia się nad tym, gdyż będzie do tego podchodzić intuicyjnie.

„Myślę, że to jest tak atawistyczne i mamy to tak zakodowane w sobie, że po prostu wiemy. Wiadomo, że nie chcemy popełnić błędów naszych rodziców, ale to jest iluzja, bo i tak popełnimy własne" – powiedziała Gessler
Redakcja poleca: Komedia "Tully" - szczere spojrzenie na rodzicielstwo. Nie dla perfekcyjnych mamusiek! [POLSKI ZWIASTUN]
Bycie mamą to niezła komedia czy... tragikomedia? Główna bohaterka tego filmu jest superbohaterką. Tak, tak, ma supermoc i tak dalej... Ale czasami, czasami jest zupełnie tak jakby uszło z niej życie... Znacie to? Czy śmieszny film o macierzyństwie może być jednocześnie prawdziwy?

„Starać się być dobrym człowiekiem"

Zdaniem Lary bycie dobrym człowiekiem to najlepsza recepta na bycie dobrą matką. „Starać się być sobie wiernym, dobrym człowiekiem, a wtedy też będziesz dobrą matką" – powiedziała córka Magdy Gessler.

Lara Gessler wyznała jednocześnie w jednym ze swoich postów na Instagramie, że bardzo chciałaby swojemu dziecku przekazać radość życia, którą posiada jej mama Magda. 

Będę najszczęśliwsza, jeśli będę mogła przekazać mojemu dziecku chociaż część zachłanności na poznawanie świata, ludzi i smaków, co dostałam od Ciebie" wyznała.
 

Źródło: plotek.pl, Instagram

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy