Maja Bohosiewicz sprzedaje łóżko
fot. Instagram/majabohosiewicz

Maja Bohosiewicz sprzedaje łóżko dziecięce. Cena zwala z nóg!

Maja Bohosiewicz jest mamą dwójki dzieci. Aktorka ostatnio wystawiła na sprzedaż piętrowe dziecięce łóżeczko, które należało do jej pociech. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że chce za nie otrzymać oszałamiającą sumę pieniędzy. Nie wszystkim się to spodobało.
Joanna  Biegaj
Maja Bohosiewicz sprzedaje łóżko
fot. Instagram/majabohosiewicz
Zazwyczaj rzeczy „z drugiej ręki” są atrakcyjne ze względu na swoją cenę. W tym przypadku wartością dodaną dla niektórych z pewnością będzie to, że z łóżeczka korzystały dzieci znanej aktorki. Część fanów Mai Bohosiewicz na pewno pragnie posiadać mebel, który stał w jej domu i był używany przez jej rodzinę.

Maja Bohosiewicz sprzedaje łóżko swoich dzieci

Aktorka wystawiła łóżeczko na sprzedaż za pomocą Instagrama. Opublikowała na swoim InstaStories następującą ofertę sprzedaży: „Materace mają wymiary 90x200. Cena katalogowa łóżka to 8 tysięcy złotych, a każdego materaca 1,9 tysięcy złotych. Łóżko idzie więc za pięć tysięcy, a każdy materac za tysiąc złotych. Gdyby ktoś coś”.

Maja Bohosiewicz sama zapłaciła za mebel prawie 12 tys. zł, teraz lekko obniżyła cenę, jednak nadal jest ona dość wysoka. Osoba, która pokusi się o kupno tego łóżeczka, będzie musiała za cały komplet zapłacić aż 7 tys. zł. 

łóżeczko dla dziecka Mai Bohosiewicz, Instagram/majabohosiewicz
Cena takiego łóżeczka zdecydowanie przekroczy możliwości finansowe niektórych fanów aktorki. Czy zdecydowalibyście się wydać tyle pieniędzy na mebel dziecięcy? 
 

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Jak zrobić kotylion z papieru: łatwa instrukcja DIY
Kotylion to obowiązkowa ozdoba na Święto Niepodległości. Aby zrobić kotylion, potrzebujesz jedynie kawałka papieru, papierowej papilotki do ciastka i wydrukowanego na kartce orzełka, którego szablon znajdziesz na naszej stronie. Taki kotylion narodowy to proste zadanie. Dzięki naszej instrukcji szykowanie ozdób na 11 listopada stanie się niezłą frajdą. Podpowiadamy, jak zrobić prosty i efektowny kotylion z papieru.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy