Joanna Opozda i Antoni Królikowski spodziewają się dziecka?
fot. screen Instagram

Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie może doczekać się wnuka! Joanna Opozda jest w ciąży?

Szybki ślub Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego wywołał fale spekulacji – pojawiły się domysły, że para spodziewa się dziecka. Słowa Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, mamy pana młodego, tylko podsycają te plotki!
Joanna Opozda i Antoni Królikowski spodziewają się dziecka?
fot. screen Instagram
Ślub Joanny Opozdy (dziś Opozdy-Królikowskiej) i Antoniego Królikowskiego wciąż wzbudza mnóstwo emocji – nie tylko wśród samych zainteresowanych i ich rodzin. Fani małżonków próbują dociec, z jakiego powodu tak szybko stanęli oni przed ołtarzem.

Joanna Opozda i Antek Królikowski zostaną rodzicami?

Zdaniem części fanów – a także portali plotkarskich – powodem jest… ciąża aktorki. Choć państwo młodzi milczą jak zaklęci – w końcu mają pełne prawo do ochrony swojej prywatności! – katolicki tygodnik „Dobry Tydzień” przekonuje, że w tych plotkach może być ziarno prawdy. Wskazywać na to mają słowa mamy pana młodego, aktorki Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej.

Jak informuje tygodnik, aktorka nie może się doczekać, aż po raz kolejny zostanie babcią i już czeka na kolejnego wnuka albo wnuczkę.

„Pani Małgorzata cieszy się szczęściem młodych i nie może doczekać się powitania na świecie nowego członka familii Królikowskich. Po narodzinach pierwszego wnuka Józia na każdym kroku podkreśla, że dzięki chłopcu na jej twarzy gości uśmiech. 'On jest moją ogromną radością. Trzeba szanować i celebrować każdą chwilę' – mówiła. Teraz będzie jeszcze więcej ku temu powodów” – czytamy na łamach „Dobrego Tygodnia”.

Jeśli para rzeczywiście spodziewa się dziecka, z pewnością poinformuje o tym w odpowiednim dla nich czasie.

Zobacz także:
Redakcja poleca: Pielęgnacja skóry twarzy w ciąży: lato
Wiosną i latem skóra twarzy przyszłej mamy może sprawiać problemy. Hormony sprawiają, że lubi się przetłuszczać, więc powstają zaskórniki i niedoskonałości, a słońce może powodować przebarwienia, czyli ostudę. Jak pielęgnować skórę twarzy latem, podpowiada Izabela Czernuszczyk, kosmetyczka z warszawskiego salonu Studio Style.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy