Małgorzata Socha z córką na plaży
fot. ons.pl screen/Instagram malgosia_socha

Socha pokazała patent, czym zająć dziecko na plaży - mamy go tutaj!

To może być hit dla dzieci, które jeszcze nie chodzą. Zajmuje rączki, a mama może złapać chwilę oddechu. Aktorka wie, jak zabawić malucha na plaży!
Agnieszka Majchrzak
Małgorzata Socha z córką na plaży
fot. ons.pl screen/Instagram malgosia_socha
Wakacje nad morzem z niespełna rocznym dzieckiem to chwilami prawdziwy hardcore dla rodziców. Maluch chłonie świat, lada moment zacznie chodzić i sam odkrywać jego uroki, ale póki co wszędzie trzeba mu towarzyszyć i we wszystkim pomagać. Kilka godzin na piaszczystej plaży z takim ciekawskim bobasem to niezła gimnastyka. Marzymy tylko o tym, aby chociaż na chwilę maluch zastygł w bezruchu. Z tą zabawką polecaną przez Sochę to może się udać!

Wesoły padzik malucha

Małgorzata Socha to pełnokrwista kobieta i super mama trzech uroczych dziewuszek - 6-letniej Zosi, 2-letniej Basi i niespełna rocznej Stasi. Ogarnąć taką ekipkę to nie lada wyzwanie, ale jak widać z relacji z życia rodziny zamieszczanych na Instagramie aktorki, mama daje radę! Właśnie spędzają wakacje nad polskim Bałtykiem.

Aktorka pochwaliła się zabawką, którą lubi się bawić na plaży jedna z córeczek. Na zdjęciu widzimy, jak dziewczynka siedzi na kocu i sięga małą łapką po zabawkę w kształcie pada. To mój "obowiązkowy zestaw do zabawy na plaży!" - napisała Socha.
 
Redakcja poleca: Dzieci je pokochały! Znamy wyniki testu zabawek Wonder Buddies od Tiny Love
Wybór zabawek dziś jest ogromny… Jak więc znaleźć tę właściwą? I to najlepiej taką, która wszechstronnie rozwija, rośnie z maluchem, a do tego umożliwia zarówno indywidualną zabawę, jak i wspólne spędzanie czasu z rodzicami? Ostatnio okazję do sprawdzenia nowości marki Tiny Love miały mamy, które wzięły udział w teście interaktywnych zabawek z serii „Mali Odkrywcy”. Co ważne – Wonder Buddies zachwyciły także maluchy, które szybko uznały je za ulubionych przyjaciół!


Zabawki pomagające rozwijać zmysły 

Kolorowy, dziecięcy pad ma kilka przycisków, które rozwijają wszystkie zmysły dziecka, a także uczy zręczności i koordynacji ręka -oko. Rączki dziecka mogą coś chwycić, nacisnąć i przekręcić. Maluch poznaje kolory, kształty i liczby, może też posłuchać wesołych piosenek i dźwięków. To zabawka idealna dla roczniaka!

No cóż, nie od dziś wiadomo, że dzieci uwielbiają zabawki, przypominające świat dorosłych.


Aktorka pochwaliła się swoim "obowiązkowym zestawem do zabawy na plaży" i zapytała się swoich fanów, jakie sami proponują zabawki. Okazuje się, że dla wielu mam idealnie w tej roli sprawdzają się nieśmiertelne zestawy plażowe w postaci łopatki i wiaderka. - Łopatka, wiaderko i konewka. Godzina spokoju gwarantowana - napisała jedna z nich. Są też takie mamy, które mają pada, dokładnie takiego, jaki ma córeczka Sochy i sobie go chwalą.

A jakie są wasze sposoby na zajęcia malucha na plaży? Podzielcie się nimi w komentarzach.

Źródło: Instagram
  [content:1_3176,0_17713,1_3159,2_1351:PsychologicalTest]  
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy