czym pielęgnować skórę niemowlęcia
fot. AdobeStock

Mamy przetestowały NIVEA BABY Mój Pierwszy krem. Jak wypadł w ich ocenie?

Skóra dziecka jest bardzo delikatna, dlatego wymaga szczególnej ochrony i pielęgnacji. Jaki jest na to najlepszy sposób? Oczywiście dobry kosmetyk, którym można smarować zarówno twarz, jak i całe ciało maluszka. Poprosiłyśmy mamy, aby przetestowały NIVEA BABY Mój Pierwszy krem, już od 1. dnia życia. Zobacz, jak go oceniły.
czym pielęgnować skórę niemowlęcia
fot. AdobeStock

Codzienna pielęgnacja, spacery czy kąpiel to czas, kiedy mama i dziecko są ze sobą bardzo blisko. Ważne więc, aby rytuały te były przyjemne dla nich obojga. Marka NIVEA od lat wspiera rodziców w ich codziennych wyzwaniach – tworzy kosmetyki, które są bezpieczne dla dzieci i mają pozytywną opinię Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki. Nic dziwnego, że mamy tak chętnie po nie sięgają. Teraz miały one okazję przetestować nowy produkt – NIVEA BABY Mój Pierwszy Krem, już od 1. dnia życia. Jak się sprawdził?

Aż 99% Mam poleca NIVEA BABY Mój Pierwszy Krem!

Jedną z zalet NIVEA BABY Mój Pierwszy Krem jest to, że można nim smarować buzię, rączki, nóżki i całe ciało dziecka. Krem jest tak delikatny, że może być stosowany już od pierwszego dnia życia. Nawilża skórę, chroni ją przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych i wspiera jej naturalną barierę ochronną. Ma lekką konsystencję, łatwo się rozprowadza i szybko wchłania, przez co kremowanie maluszka zajmuje dosłownie chwilę i nie powoduje dyskomfortu. Co najważniejsze produkt jest bezpieczny, co zostało potwierdzone klinicznie i dermatologicznie. Nie zawiera alkoholu, parabenów, barwników, ani olejów mineralnych. Jego formuła zapewnia wysoką tolerancję dla delikatnej skóry dzieci i niemowląt. Właśnie dlatego aż 99% Mam poleca NIVEA BABY Mój Pierwszy Krem. Dodatkowo aż 96% z nich potwierdza, że krem nawilża i chroni on skórę maluszka – nawet tę najbardziej wrażliwą.

Co jeszcze testerki sądzą o kremie?

Zdaniem 98% Mam NIVEA BABY Mój Pierwszy krem łatwo rozprowadza się na skórze, dzięki czemu nie ma już problemu z posmarowaniem twarzy dziecka, np. przed wyjściem na spacer. Tyle samo kobiet uważa, że krem pachnie delikatnie i przyjemnie. Jest to istotnie zwłaszcza dlatego, że noworodki i niemowlęta są szczególnie wrażliwe na bodźce zapachowe. Natomiast 93% testerek docenia produkt za to, że ma lekką konsystencję i bardzo szybko się wchłania. A dla 92% Mam krem przede wszystkim jest wygodny w użyciu – po kąpieli nie trzeba używać już kilku różnych produktów do pielęgnacji.

Wyniki testów mówią same za siebie – NIVEA BABY Mój Pierwszy krem, który można stosować już od 1. dnia życia spełnił oczekiwania kobiet. Producent po raz kolejny udowodnił, że jego kosmetyki mogą cieszyć się zaufaniem w wielu domach – dlatego 99% Mam poleca NIVEA BABY Mój Pierwszy Krem! A Ty?

nivea2

Chcesz poznać więcej produktów z linii NIVEA BABY? Zajrzyj tu: NIVEA BABY

Zobacz także

Popularne tematy