Marcin Mroczek z synem
fot. Instagram/mroczek_marcin

Marcin Mroczek pochwalił się nową umiejętnością syna

Aktor nie kryje dumy, jaką jest dla niego 6-miesięczny Kacperek.
Milena Oszczepalińska
Marcin Mroczek z synem
fot. Instagram/mroczek_marcin
Marcin Mroczek grający od kilkunastu lat Piotrka Zduńskiego w serialu „M jak Miłość”prywatnie jest szczęśliwym tatą dwóch synów. Starszy, Ignacy, w styczniu obchodził swoje 2 urodziny, a młodszy, Kacper, dokładnie 10 lutego skończył 6 miesięcy. Dumny tata pochwalił się niedawno nową umiejętnością młodszej pociechy. Domyślacie się, o co chodzi?

6-miesięczny syn Marcina Mroczka już sam siedzi

Jeśli jesteście rodzicami, pewnie podejrzewaliście, że to właśnie umiejętność samodzielnego siadania przez Kacpra tak bardzo ucieszyła aktora, że postanowił pochwalić się tym na swoim profilu na instagramie. Dla każdego rodzica czas, kiedy dziecko samo siada, zamyka pewien etap, a otwiera nowy. Dziecko staje się bardziej mobilne, za chwilę samodzielnie się przemieszcza pełzając lub raczkując, nie wymaga też ciągłego noszenia na rękach. To ważny moment, dlatego nie dziwimy się, że Marcin Mroczek jest taki szczęśliwy, że syn potrafi już siadać bez niczyjej pomocy.

Aktor pod zdjęciem, które opublikował w sieci, dodał też poruszający komentarz. Napisał: „Pierwsze samodzielne siedzenie!😍 Nowe umiejętności dzieci wywołują ogromny uśmiech. Obserwowanie ich rozwoju i towarzyszenie im to najwspanialsza i najbardziej niesamowita rzecz na świecie. Tylko czasem bywa trudno”. Zgadzacie się z nim?

Gratulujemy małemu Kacperkowi zdobycia nowej umiejętności! Przypominamy też, że niedawno pół roczku skończyła też córka inne gwiazdy – Natalii Siwiec. Ciekawe, czy już niedługo zobaczymy i jej pierwsze zdjęcie z samodzielnego siedzenia, chociaż oczywiście wiemy, że każde dziecko rozwija się we własnym rytmie i wcale nie musi tak być, że wszystkie 6-miesięczne dzieci potrafią już samodzielnie siedzieć.

A wasze maluszki w jakim wieku zaczęły same siadać? Pochwalcie się w komentarzach!

Zobacz też:
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.
Oceń artykuł

Ocena 1 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy