GRY
 
 

Trzech tatusiów w ciąży – film

Trzech śmiałków postanowiło sprawdzić, co czuje kobieta w ciąży, a raczej z jakim ciężarem i niedogodnościami musi się zmagać w dzień i w nocy.

Jason Bramley, Steve Hanson and Jonny Biggins postanowili założyć na miesiąc imitację ciążowych brzuchów, z których każda waży po ok. 15 kilogramów. Dokumentują w postaci video każdy dzień, by stworzyć projekt "Trzej tatusiowie w ciąży".

Mężczyźni w ciąży – po co?

Trzech brytyjskich mężczyzn po czterdziestce postanowiło zmienić swoje życie. Porzucili dotychczasowe miejsca pracy, aby założyć własną działalność. Założyli firmę personalizująca książeczki dla dzieci. Podczas jednej z burzy mózgów dotyczącej wydania edycji specjalnej książeczki z okazji Dnia Mamy, wpadli na pomysł, co zrobić, by w szczególny sposób uczcić wszystkie mamy. Ich najnowszy projekt "Trzech tatusiów w ciąży" ("Three pregnant dads") polega na dokumentowaniu wzlotów i upadków trzech mężczyzn, którzy przez miesiąc noszą imitację ciążowych brzuszków. Każdy dzień zapisany jest w postaci video-pamiętnika, który można obejrzeć w internecie. Brzuszki zostały zrobione w taki sposób, aby odzwierciedlać ruchy dziecka w brzuchu mamy, czyli również nacisk na żołądek pęcherz i płuca. Mężczyźni podobnie, jak większość ciężarnych kobiet, odczuwają problemy ze snem i znalezieniem wygodnej pozycji.

Co na to żony "ciężarnych tatusiów"?

Hanson: "Moja żona jest dość pomocna, ale martwi się o moje zdrowie, bo jestem przecież facetem, czyli mięczakiem."
Bramley: "Ona myśli, że to głupie, ale zaczęła być dla mnie bardziej sympatyczna, odkąd noszę brzuch".
Biggins: "... jest ze mnie bardzo dumna, widząc, że przez to przechodzę."

Czy chciałabyś, żeby twój mąż przekonał się, jaki ciężar dźwigałaś w ciąży przez kilka miesięcy? - pisz w komentarzu.

Chcesz więcej? Zobacz film poniżej.


Doładuj
Przeładuj