Michał Wiśniewski z piątą żoną oczekują narodzin dziecka
fot. Instagram/m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski szykuje się na narodziny dziecka: „Wyczekujemy DZIEWIĄTEGO do podziału”

Burzliwe życie uczuciowe i rodzinne Michała Wiśniewskiego nie przestaje budzić zainteresowania. Obecnie muzyk oczekuje na rychłe narodziny swojego pierwszego dziecka z nową żoną Polą.
Aleksandra Zaborowska
Michał Wiśniewski z piątą żoną oczekują narodzin dziecka
fot. Instagram/m_wisniewski1972
Michał Wiśniewski lada dzień ponownie zostanie ojcem. Będzie to pierwsze wspólne dziecko lidera Ich Troje z jego piątą żoną – Polą. Jako że obydwoje z małżonków posiadają już po czwórce dzieci, Michał podkreśla, że teraz spodziewają się… „dziewiątego do podziału”.

Piąte dziecko Michała Wiśniewskiego

Jak zdradził Wiśniewski, Pola spodziewa się chłopca, któremu para nadała już bardzo oryginalne imię – Falco Amadeus. Wszystkie dzieci gwiazdora otrzymały wcześniej równie niecodzienne imiona: Xavier i Fabienne (z małżeństwa z Mandaryną) oraz Vivienne i Etiennette (z małżeństwa z Anną Świątczak).

„Te święta były wyjątkowe, bo pierwszy raz jesteśmy tuż przed porodem maluszka, więc można powiedzieć, że to były jego pierwsze święta. Napięcie rośnie, ja mam już 48 lat, dla mnie to taki nowy początek i wyzwanie. Jedni oczekują upragnionych wakacji, a nasza cała ósemka, bo przecież ja mam czwórkę dzieci i Pola też, wyczekujemy, jak się śmieję, dziewiątego do podziału” – powiedział Wiśniewski „Faktowi”.

Czekamy na szczęśliwe rozwiązanie!
 
Źródło: Pudelek

Zobacz też:
Redakcja poleca: Katarzyna Zielińska przyznaje, że dla dziecka całkiem "straciła głowę". Znacie to? [WIDEO]
Aktorka przyznaje, że mały Henio owinął ją sobie wokół palca. Rozumiecie, co ma na myśli?
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy