Nestle NAN OPTIPRO
fot. Nestle

Mamy przetestowały mleko następne NAN OPTIPRO® Plus 2. Jakie wrażenia?

Sprawdź wyniki testu mleka następnego NAN OPTIPRO® Plus 2 i dowiedz się, co sądzą o nim mamy, które je przetestowały. Czy smakowało dzieciom? Czy nie powodowało problemów z brzuszkiem? Czy jest godne polecenia?
Nestle NAN OPTIPRO
fot. Nestle
W natłoku informacji i dostępnych produktów nietrudno się pogubić. Nic więc dziwnego, że jako mamy chętnie sięgamy po rozwiązania, które sprawdziły się u innych rodziców. Dotyczy to nie tylko zakupów, które wymagają dużego nakładu finansowego, ale też innych, nie mniej ważnych, produktów, które na co dzień decydują o tym, jak nasze dzieci się rozwijają, czy są zdrowe, szczęśliwe i bezpieczne.

Takie mleko dla niemowląt na przykład – jeśli z jakiegoś powodu nie możesz dłużej karmić piersią, stajesz przed dylematem: które będzie najlepsze dla mojego dziecka? Czym kierować się przy wyborze? Kupować w ciemno, czy wybrać takie mleko następne, które ma dobre opinie innych mam? Odpowiedź jest oczywista – mamy są świetnymi doradcami! Właśnie dlatego poprosiliśmy nasze użytkowniczki o przetestowanie i ocenę mleka następnego NAN OPTIPRO® Plus 2. Jak wypadł test?

99% mam poleca!

Mleko następne NAN OPTIPRO® Plus 2 sprostało wybrednym podniebieniom małych smakoszy. Aż 96 proc. testujących je mam twierdzi, że testowany produkt smakował ich dzieciom, a 99 proc. deklaruje, że poleciłoby go innym mamom.

"Mojej córci smakowało mleczko, a jest dość wybredna, odpowiedni skład zawierający odpowiednie składniki... brzuszek nie bolał, gazów nie było, a i kupki normalne". (Magdalena K.)

Smak mleka to też jeden z głównych powodów, dla których mamy najbardziej cenią mleko następne NAN OPTIPRO® Plus 2 – tuż za wysoką jakością produktu (38 proc. odpowiedzi) i na równi z dobrym składem, czyli odpowiednią ilością i jakością białka w produkcie (34 proc.). 

"Trzy powody, dla których polecam mleko NAN 2: Ma dobry skład, dziecko dobrze toleruje mleko, dziecku odpowiada jego smak". (Anna M.)

"Szybko rozpuszcza się w wodzie, nie pozostawiając grudek, dziecko ma ochotę je pić". (Bożena W.)

Brzuszek jest szczęśliwy

Przy przechodzeniu z karmienia naturalnego na mleko następne lub przy zmianie mieszanki, jedną z największych obaw odczuwanych przez mamy, jest ta dotycząca tolerancji produktu przez wrażliwy brzuszek dziecka. I tu też mleko następne NAN OPTIPRO® Plus 2 stanęło na wysokości zadania: w opinii 91 proc. mam to łagodne przejście po karmieniu piersią.

"Jest smaczne, pomaga łagodnie przejść z mleka mamy na dodatkowe mleczko modyfikowane". (Magda C.)

94 proc. testerek mówi, że ich dzieci nie miały problemów z brzuszkiem po wypiciu testowanego mleka. Tyle samo mam potwierdziło, że mleko następne NAN OPTIPRO® Plus 2 spełniło ich oczekiwania i zamierzają nadal karmić nim swojego maluszka!

"Jest to najlepsze mleko, które do tej pory spotkałam. Bardzo smakuje mojemu dziecku, a największy plus daję mu za brak dolegliwości brzuszkowych". (Angelika N.)

Mamy o mleku następnym NAN OPTIPRO® Plus 2

Co jeszcze sprawia, że mamy polecają mleko następne NAN OPTIPRO® Plus 2? Oddajmy głos testerkom:
  
  • jest to mleko zawierające wszystko, czego potrzebuje moje dziecko, żeby zdrowo rosnąć. (Agnieszka S.)
  • (…)dziecko dobrze się czuje po jego spożyciu. (Anna W.)
  • jest dobrze tolerowane przez delikatny przewód pokarmowy małego człowieka. (Małgorzata K.)
  • jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Zachęca swoim składem. Jest dobrze tolerowane przez moje dziecko, które od razu je polubiło. Produkt jest godny polecenia wszystkim mamom, które karmią dzieci mlekiem modyfikowanym. Mleko jest smaczne (…). Szybko rozpuszcza się w wodzie, nie pozostawiając grudek, dziecko ma ochotę je pić. Opakowanie jest bardzo estetyczne, duże, a zarazem poręczne. (Bożena W.)
  • to mleko smakuje mojemu dziecku, bo wypija całą porcję, a z natury to niejadek. Zawiera również aktywne kultury bakterii L.reuteri, których nie spotyka się w innych mlekach, (…) zawiera też wysokiej jakości białko OPTIPRO® i DHA (Agnieszka F.)
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy