Monika Mrozowska mierzy się z hejtem
fot. Instagram

Monika Mrozowska mierzy się z hejterem. Uderzył w jej najczulszy punkt

Monika Mrozowska chętnie dzieli się z fanami swoimi przemyśleniami na temat macierzyństwa. Jej ostatni wpis wywołał jednak małą burzę.
Sylwia Arlak
Monika Mrozowska mierzy się z hejtem
fot. Instagram
Monika Mrozowska jest aktywna w mediach społecznościowych. Często dzieli się z nami skrawkami ze swojego życia i przemyśleniami na temat macierzyństwa. Gwiazda ma grono oddanych fanów, ale od dawna mierzy się też z nieprzyjemnymi komentarzami. Hejterzy wytykają jej, że ma dzieci z kilkoma partnerami. Tym razem postanowiła jednak odpowiedzieć jednemu z nich.

Monika Mrozowska chwali się dużą rodziną

Aktorka pochwaliła się na Instagramie wspólnym zdjęciem ze swoimi dziećmi. „Tydzień bez dziewczyn i ponad dwa tygodnie bez Józka... Czy ja tęsknie za nimi? No jasne, że tak ! Ale wiem, że każda ze stron potrzebuje tej swobody. [...] Kocham ich najmocniej na świecie. Nawet gdy ten świat i tysiące kilometrów dzielą nas od siebie” – czytamy w jednym z jej ostatnich wpisów. 
 

Pod postem gwiazdy pojawiło się mnóstwo komplementów i słów wsparcia.:
„Bosko wyglądacie”;
„Fajna rodzinka. Ja jestem w połowie drogi, bo dopiero dwójeczka, ale będę gonić”;
„A mnie to zdjęcie daje nadzieję, że jeszcze będzie lepiej i można poznać kogoś, mając lat więcej i można stworzyć rodzinę i być szczęśliwym. Czego sobie i Wam życzę, a pani Monice dziękuję za wlanie otuchy w me serce” – pisali fani.
 

Monika Mrozowska odpowiada na hejt

Jednemu z internautów nie spodobało się jednak, że dzieci aktorki mają różnych ojców. „Tak to jest, jak każde z innym, a dzieci nigdy nie będą miały prawdziwej rodziny” – skomentował. Na reakcje Moniki Mrozowskiej nie trzeba było długo czekać. „Prawdziwa rodzina to jest kochająca mama, kochający tata i kochające się rodzeństwo. A nie bycie ze sobą dla »dobra« dzieci, które faktycznie »super« rozwijają się w domach pełnych wzajemnej nienawiści” – dosadnie odpowiedziała hejterowi.

Przypomnijmy, że 40-letnia Monika Mrozowska jest mamą czwórki dzieci. Tatą 17-letniej Karoliny i 10-letniej Jagody jest były mąż gwiazdy, Maciej Szaciłło. Ze związku z operatorem filmowym Sebastianem Jaworskim ma syna Józefa, a z Maciejem Auguścikiem-Lipką syna Lucjana. Najmłodsze dziecko aktorki urodziło się w styczniu tego roku. 

Uważacie, że dobrze odpowiedziała hejterowi?

Zobaczcie też:
Redakcja poleca: Przepis na chłodnik z kiełkami
Chłodnik to idealny pomysł na orzeźwiający obiad, zwłaszcza, że jest szybki, smaczny i prosty do przyrządzenia.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy