Monika Mrozowska z synkiem Józiem
fot. Sebastian Jaworski

Monika Mrozowska urodziła Józia! Mamy ich zdjęcie!

Józek jest pierwszym synkiem i trzecim dzieckiem Moniki Mrozowskiej. Urodził się pod koniec sierpnia. Młoda mama zdradziła babyonline.pl, że tydzień po narodzinach dziecka ma ochotę... krzyczeć ze szczęścia.
Magda Klimkowska
Monika Mrozowska z synkiem Józiem
fot. Sebastian Jaworski
Monika Mrozowska pochwaliła się narodzinami synka Józia na Facebooku. Komunikat był krótki, ale treściwy, mamy pozwolenie, by go zacytować:

27 sierpnia
3970 gr
57 cm
I'm sooooo happy !!!!!!!!!!!!

Tydzień po porodzie dobry nastrój Moniki nie mija. Nie narzeka na zmęczenie, niewyspanie.
– Józek jest do schrupania! Jest grzeczny, ale... często głodny. Na szczęście mleko mam zawsze przy sobie, bo karmię piersią. Korzystamy z pięknej pogody i chodzimy na spacery. A gdy dziewczynki wracają ze szkoły i przedszkola (może to kwestia buzujących hormonów:-), aż mi się chce krzyczeć ze szczęścia! – powiedziała aktorka specjalnie dla babyonline.pl

Jak ona to robi?

Gratulujemy grzecznego synka! I podziwiamy optymizm i pozytywne podejście do świata Moniki, która naprawdę nie udaje. Ona taka jest – uśmiechnięta i dobrze nastawiona. Przekonaliśmy się o tym w trakcie kręcenia video dla babyonline.pl. W zaawansowanej ciąży Monika gotowała z uśmiechem i zapałem. Na planie wszyscy podziwiali jej witalność i pyszne pomysły (polecamy szczególnie np. przepis na zupę tajską lub na przepis na lemoniadę pietruszkową – źródło żelaza). Zresztą, przekonajcie się same - zobaczcie nasze filmy z cyklu Gotuj z Moniką Mrozowską.

Czy Monice zdarzają się gorsze dni? Na pewno. Choć życzymy ich jak najmniej.  A na koniec jeszcze jedno wyznanie Moniki Mrozowskiej specjalnie dla babyonline.pl:
„Mam wrażenie, że tych 9 miesięcy dbania o siebie, swoją dietę i dobre samopoczucie przyniosło zamierzony efekt”.

Wszystko w naszych rękach? Pewnie nie wszystko. Ale naprawdę dużo. Monika to udowodniła. 
Redakcja poleca: Przepis na chłodnik z kiełkami
Chłodnik to idealny pomysł na orzeźwiający obiad, zwłaszcza, że jest szybki, smaczny i prosty do przyrządzenia.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy