cesarka mama nagrała telefonem
fot. screen youtube.com

Nagrała telefonem własną cesarkę. Co Wy na to? Zobaczcie film!

Czy niedługo w internecie będzie można zobaczyć wszystko? Cud narodzin jej dziecka, może dziś zobaczyć każdy...
Ewa Podleśna-Ślusarczyk
cesarka mama nagrała telefonem
fot. screen youtube.com
Chwila narodzin dziecka to niezwykły moment w życiu rodziców. Można tę chwilę celebrować w różny sposób, zwłaszcza że i różnie przebiega sam poród. Niektórzy wolą by wszystko pozostało w zaciszu sali porodowej, inni zaś pragną, by cały świat cieszył się wraz z nimi. 

Było ostatnio głośno o mężu, który na żywo relacjonował przebieg porodu swojego dziecka. Zobacz tutaj. Nie widzieliśmy jednak jeszcze, żeby jakaś kobieta samodzielnie, za pomocą kamery w telefonie, filmowała własny poród poprzez cesarskie cięcie. Nawet jeżeli miała siłę i odwagę nagrać taką pamiątkę, to mamy wątpliwości, czy powinna zamieszczać taki filmik w sieci. 

Naturalna cesarka - czy to możliwe? Zobacz niezwykły film.

Jakie korzyści płyną z takiego ekshibicjonizmu?

Na pewno filmik może posłużyć jako film instruktażowy. Może także pokazać innym mamom, obawiającym się cesarki, jak naprawdę ona wygląda. Z pewnością będzie to także pamiątka dla dziecka, kto z nas widział – jak przychodził na świat???Na pewno takie nagranie wzbudzi wiele kontrowersji. Wiele osób będzie uważać, że to naturalna sprawa, będą też tacy, którzy poczują się oburzeni. Być może trzeba zrozumieć, że niedługo nie będziemy już pisać o takich wydarzeniach jako ciekawostkach i nowościach, tylko staną się one czymś normalnym. Może nadejdą czasy, że każda kobieta w pakiecie z dzieckiem, będzie otrzymywała od szpitala nagranie z porodu?

Chciałybyście tego? Piszcie w komentarzach!
Redakcja poleca: Ortopedyczne wskazania do cesarskiego cięcia
Kiedy ortopeda może zalecić poród przez cesarskie cięcie?
Oceń artykuł

Ocena 5 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy