Natalia Siwiec z dzieckiem na rękach
fot. Instagram/nataliasiwiec.official

Natalia Siwiec pozuje z córką na rękach

Zdjęcie jest przeurocze, ale...
Milena Oszczepalińska
Natalia Siwiec z dzieckiem na rękach
fot. Instagram/nataliasiwiec.official
Przez chwilę wydawało się, że Natalia Siwiec postanowiła bardziej chronić swoją prywatność. W czasie ciąży niewiele pozowała. Właściwie nie ma zdjęć, na których widać by było zaokrąglony brzuszek ciążowy. Prawdopodobnie modelka nie chciała pokazywać się publicznie w nieco większym rozmiarze. Posiadanie idealnej figury jest dla niej sprawą pierwszorzędną, zrobiła wszystko, by już na chwilę po porodzie zachwycać kształtami. Teraz dumnie pokazuje swoje ciało po porodzie, coraz chętniej fotografuje się także z córką.

Natalia Siwiec w roli mamy czuje się świetnie

Ostatnio modelka pochwaliła się zdjęciem z maleńką Mią, którą trzyma w ramionach. Dziewczynka mocno wtula się w mamę i próbuje ją objąć swoimi małymi piąstkami. Modelka wydaje się być zachwycona nową rolą. Napisała pod zdjęciem: "Kocham ponad życie ! Polecam ! Najpiękniejszy czas ! Tylko druga mama zrozumie". Zdjęcie jest przeurocze! Zobaczcie sami:
Redakcja poleca: Dorota Czaja o pierwszych świętach z synkiem
Gwiazda zdradza, co najbardziej lubi jeść w Wigilię i co kupi dla synka Leosia.

Natalia Siwiec nie wie, jak trzymać dziecko?

Niepokoi nas fakt, że Natalia nie przytrzymuje główki dziecka. Kilkutygodniowe niemowlę ma przecież zbyt słabe mięśnie, by samemu dźwigać stosunkowo ciężką główkę. Mamy nadzieję, że modelka wie, jak prawidłowo trzymać dziecko na rękach i że ten brak podporu był tylko chwilowy. A może mała Mia jest już tak silną dziewczynką, że świetnie radzi sobie z podtrzymywaniem główki.

A wasze dzieci w jakim wieku zaczęły samodzielnie trzymać główkę? Myślicie, że córka Natalii robi to za szybko, czy znacie podobne przypadki?  

Zobacz też: Natalia Siwiec z płaskim brzuchem 2 tygodnie po porodzie!

Źródło: Instagram
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy