Siwiec z Mią w nowym wózku - Mia w turbanie
fot. instagram.com/nataliasiwiec.official/

Córeczka Siwiec w nowym wózku i w... turbanie! (Taką czapeczkę upolujesz już za 10zł!)

Jaka mama, taka córka! Mała Mia dyktuje teraz trendy i kropka! Zobaczcie jej nakrycie głowy. Teraz tak się noszą małe dziewczynki! Na taki turban wcale nie wydasz dużo, a urozmaici każdą stylizację małej modnisi.
Weronika Zagojska
Siwiec z Mią w nowym wózku - Mia w turbanie
fot. instagram.com/nataliasiwiec.official/
Natalia Siwiec wybrała się z córeczką Mią na spacer po Warszawie. Paparazzi i zaczepiający ludzie nie dawali im spokoju, ale obie wystylizowane panie i tak świetnie się bawiły. Mała Mia oczywiście w nowym wózku marki Cybex. Jak wam się podoba ten model?
Mała Mia oprócz roześmianej buzi, wszystkich ujęła swoją stylizacją. Była ubrana o stóp do głów w komplecik w panterkę oraz rozpinany sweterek, a na głowie miała oszałamiającą czapeczkę typu turban Looks by Luks, która kosztuje ok. 72zł. Jest świetna (choć raczej taka grubość na duże chłody, a nie tak ciepłą jesień), ale takie turbany hand made z aksamitu można upolować już za 49zł i w rozmiarach od 0+ do... 101 lat! Na zamówienie. Można też postawić na bawełniane modele (plus ewentualnie kaptur) już za 10zł (!).
Bawełniane turbany są idealne, zwłaszcza jeśli nie chcemy przegrzewać dziecka nawet w chłodne dni. Turbany dla niemowląt są bardzo modne, noszą je już także noworodki zamiast tradycyjnych czapeczek. Kiedyś takie orientalne nakrycia głowy były hitem i znów moda zatoczyła koło.

Oczywiście naszej uwadze (a i fanek młodej mamy) nie uszła świetna stylizacja Natalii Siwiec, która również wybrała na ten spacer spódnicę w panterkę polskiej młodej marki Cous i sweter z... Zary. Jej torebka to Yves Saint Laurent, ale za to sweter można kupić już za 139 złotych, spódnica jest nieco droższa - 279 zł). Buty to Balenciaga, ale podobne można znaleźć już za 169.90zł!
Jak wam się podobają takie modne mama i córka? Ubrałybyście tak swoją córeczkę lub siebie?
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Serio, jak kiedyś dowiecie się,że ten mały ludek został zjedzony to z pewnością będę ja!🤪

Post udostępniony przez N🔺tH (@nataliasiwiec.official)

[content:1_4527,0_26133,0_26132,0_26121:CMNews]
Zobacz też:
Redakcja poleca: Bez nich to by się nie udało! Osoby najbliższe są ogromnym wsparciem w karmieniu piersią
Dla jednych mam – przyjaciółka, dla innych – własna mama. Jeszcze inna grupa wskazała partnera lub męża jako tą osobę, bez której wsparcia nie poradziłaby sobie z karmieniem maleństwa. Poprosiłyśmy mamy o podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami w tym temacie. Najciekawsze odpowiedzi nagrodziłyśmy zestawami od Philips Avent!
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

O tym się mówi!

Zdrowie dziecka najważniejsze