Swmartwatch dla dziecka
fot. AdobeStock

Nie planujesz zakupu telefonu dla dziecka? Ten gadżet sprawi, że będzie z tobą w stałym kontakcie

Przymusowy pobyt w domu wywrócił życie każdego z nas do góry nogami. W niezwykle trudnej sytuacji są rodzice, którzy muszą opiekę nad dziećmi pogodzić z prowadzeniem domu i pracą.
Dominika Bielas
Swmartwatch dla dziecka
fot. AdobeStock
Nowa sytuacja stawia przed nimi wiele wyzwań. Np. jak kontrolować dziecko, które zostaje w domu, gdy rodzice w są pracy? Albo jak być w kontakcie ze swoją pociechą, która nie ma telefonu, a mama chce iść sklepu lub apteki bez dziecka? Jeśli nie planujesz zakupu telefonu, a chcesz móc zadzwonić do swojego nastolatka, pomoże ci ten sprytny gadżet.

Sprytny gadżet

Smartwatch, bo o nim mowa, oprócz tego, że jest bardzo fajnym i modnym gadżetem, ma wbudowaną kartę SIM, więc może pełnić funkcję prostego telefonu. Dzięki temu będziesz zawsze mogła zadzwonić do swojego dziecka, a co ważniejsze, ono będzie mogło zadzwonić do ciebie, nawet jeśli jesteś poza domem.
Dzięki funkcji SOS dziecko także może wysłać szybki sygnał, gdy poczuje się zagrożone. Natomiast jeśli ty nie będziesz mogła się dodzwonić, będziesz mogła skorzystać z funkcji dyskretnego nasłuchu, by się upewnić czy wszytko jest ok. Smartwatche mają jeszcze jedną bardzo przydaną funkcję, jaką jest lokalizacja. Będziesz miała pewność, gdzie jest twoje dziecko, nawet jeśli będziesz musiała iść do pracy czy do sklepu.

Ten gadżet jest świetnym pomysłem na małą niezależność w czasie kwarantanny, gdy kontakt z bliskimi jest tak bardzo utrudniony. Bez kupowania telefonu, dziecko w dowolnej chwili będzie mogło zadzwonić także do dziadków, czy kolegów z ustalonej listy kontaktów. Smartwatche zazwyczaj są bardzo łatwe w obsłudze, mają dotykowy, kolorowy wyświetlacz. Nie musisz też się martwić, że dziecko go zamoczy, bo są wodoodporne i przystosowane do małych użytkowników. Twoja pociecha z pewnością doceni model z aparatem fotograficznym, czy dodatkowymi grami.

Zobacz także:
Redakcja poleca: Prezent dla dziewczynki: domek dla lalek. Obejrzyj podpowiedzi redakcji [WIDEO]
Domek dla lalek to marzenie niemal każdej dziewczynki. Jaki wybrać? Drewniany? Z tektury? Z meblami? A może taki, który można samodzielnie urządzić? Zobacz najciekawsze domki dla lalek.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy