GRY
 
 

Nie skończyła jeszcze trzech lat a strzela z łuku jak Robin Hood. Ale... czy powinna?

Niespełna 3-letnia łuczniczka, Shivani Dolly Cherukuri, trafiła właśnie do Indyjskiej Księgi Rekordów. Fantastycznie strzela z łuku, ale może powinna bawić się lalkami?

3-letnia łuczniczka Shivani  Dolly Cherukuri
fot. AFP
Jak podaje serwis sport.tvn24  Shivani  Dolly Cherukuri jest najmłodszą uczestniczką zawodów łuczniczych, która przekroczyła granicę 200 punktów. Uzyskała ich o wiele więcej - aż 388. Oddała 36 strzałów z odległości 5 i 7 metrów.

Dziewczynka była szkolona przez swojego tatę od dnia narodzin. Przyszła na świat po tragicznej śmierci brata, łucznika o międzynarodowej sławie.
Dziewczynka osiągnęła ogromny sukces. Mówią i piszą o niej media z całego świata, także polskie.

Gratulujemy małej łuczniczce, jednak mamy dużo wątpliwości. Uważamy, że choć sport jest dobry dla maluchów, tak małe dziecko nie powinno intensywnie trenować  ani spełniać marzeń i ambicji rodziców. A jakie jest wasze zdanie?

Zobacz także: Grzechy zbyt ambitnych rodziców
Redakcja poleca: Czy twoje dziecko powinno trenować tenis? – zobacz film
Myślisz o tym, by zapisać swoje dziecko na zajęcia sportowe? Świetna decyzja, bo dzieci w dzisiejszych czasach mają zbyt mało ruchu. Tylko, jaką dyscyplinę wybrać? Zobacz film, jak trenują dzieci w tenisowej szkółce Legii. Kto wie, może właśnie ten rodzaj sportu spodoba się twojemu dziecku.

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj