GRY
 
 

Niewiarygodne! Kot jak test ciążowy i niania w jednym!

"Gdy zaszłam w ciążę, moja kotka kładła głowę moim na brzuchu i nie odstępowała mnie na krok" - napisała właścicielka zwierzaka. Zobacz, co się dzieje teraz, gdy dziecko się już urodziło

kot pokochał dziecko, gdy było jeszcze w brzuchu mamy
fot. Liel Ainmar Assayag
2 i pół-letnia adoptowana  kotka ma na imię Panda i  najwyraźniej bardzo kocha "swoje" 3-miesięczne maleństwo: wciąż jest obok niego, wącha je, siedzi przy nim i przytula się do niego, jakby sama była jego mamą."Wyraźnie widać, że kocha je od początku" – opowiada mama dziecka i właścicielka kotki, Liel Ainmar Assayag.

Sformułowanie "od początku" nie oznacza w tym przypadku "od dnia narodzin dziecka".
– Gdy zaszłam w ciążę, kotka nie odstępowała mnie na krok.  Chodziła za mną po całym mieszkaniu,   kładła się na moim brzuchu, spała ze mną  – powiedziała portalowi lovemeow.com jej właścicielka.

Czy Twoje zwierzę zachowywało się podobnie, gdy byłaś w ciąży? A jak przyjęło nowego członka rodziny? Napisz do nas, czekamy na Twój komentarz.

Zobacz także
jak płaczą z radości dzieci, które dostały wymarzonego psa
 
Redakcja poleca: Pielęgnacja skóry twarzy w ciąży: lato
Wiosną i latem skóra twarzy przyszłej mamy może sprawiać problemy. Hormony sprawiają, że lubi się przetłuszczać, więc powstają zaskórniki i niedoskonałości, a słońce może powodować przebarwienia, czyli ostudę. Jak pielęgnować skórę twarzy latem, podpowiada Izabela Czernuszczyk, kosmetyczka z warszawskiego salonu Studio Style.

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj