kot pokochał dziecko, gdy było jeszcze w brzuchu mamy
fot. Liel Ainmar Assayag

Niewiarygodne! Kot jak test ciążowy i niania w jednym!

"Gdy zaszłam w ciążę, moja kotka kładła głowę moim na brzuchu i nie odstępowała mnie na krok" - napisała właścicielka zwierzaka. Zobacz, co się dzieje teraz, gdy dziecko się już urodziło
Beata Turska
kot pokochał dziecko, gdy było jeszcze w brzuchu mamy
fot. Liel Ainmar Assayag
2 i pół-letnia adoptowana  kotka ma na imię Panda i  najwyraźniej bardzo kocha "swoje" 3-miesięczne maleństwo: wciąż jest obok niego, wącha je, siedzi przy nim i przytula się do niego, jakby sama była jego mamą."Wyraźnie widać, że kocha je od początku" – opowiada mama dziecka i właścicielka kotki, Liel Ainmar Assayag.

Sformułowanie "od początku" nie oznacza w tym przypadku "od dnia narodzin dziecka".
– Gdy zaszłam w ciążę, kotka nie odstępowała mnie na krok.  Chodziła za mną po całym mieszkaniu,   kładła się na moim brzuchu, spała ze mną  – powiedziała portalowi lovemeow.com jej właścicielka.

Czy Twoje zwierzę zachowywało się podobnie, gdy byłaś w ciąży? A jak przyjęło nowego członka rodziny? Napisz do nas, czekamy na Twój komentarz.

Zobacz także
jak płaczą z radości dzieci, które dostały wymarzonego psa
 
Redakcja poleca: Lampion z dyni: jak go zrobić krok po kroku? [WIDEO]
Lampion z dyni to jedna z tradycji na Halloween. Gotowy lampion może zdobić dom przez całą jesień, a nie tylko w święto duchów. Podpowiadamy, jak go zrobić w kilku prostych krokach (i co zrobić, żeby przetrwał dłużej!). Jego wykonanie naprawdę nie jest trudne!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy