Emily Ratajkowski pokazała zdjęcia z porodu.
fot. Instagram/emrata

ODWAŻNIE: Emily Ratajkowski pokazała zdjęcia z porodu. Nie za intymnie?

Emily Ratajkowski często na swoim Instagramie publikuje odważne zdjęcia. Teraz modelka pochwaliła się także fotografiami z... porodówki.
Joanna  Biegaj
Emily Ratajkowski pokazała zdjęcia z porodu.
fot. Instagram/emrata
Normą stało się już to, że modelka publikuje w sieci swoje półnagie lub nagie zdjęcia. Jej instagramowe konto przyciąga aż 27 milionów obserwujących. Ostatni post modelki był bardzo kontrowersyjny i wywołał prawdziwą burzę w sieci. Opublikowane zdjęcia były impulsem do dyskusji, co wypada pokazywać, a co raczej należy zostawić „dla siebie”

Obfotografowany poród

Zdjęcia na porodówce zrobił mąż modelki. Trzy z nich zostały wykonane w trakcie porodu pomiędzy skurczami porodowymi. Dwa następne pokazują już chwilę, gdy świeżo upieczona mama mogła przytulić noworodka.
 

Emily jest bardzo otwarta, pokazuje publiczne nawet te najbardziej intymne chwile ze swojego życia. Ratajkowski zdecydowanie przełamuje tabu dotyczące porodu. Co o tym myślicie? Zdecydowałybyście się upubliczniać takie zdjęcia?

Źródło: Instagram

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Poród z partnerem – film
Każda kobieta obawia się porodu. Czy warto przeżyć to wydarzenie razem z partnerem? Odpowiada nasz psycholog Adriana Klos.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy